تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
رئیس سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد

شهید «رئیسی» بت تجمل و پشت میزنشینی را شکست

میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی اظهار داشت: آیت‌الله ابراهیم رئیسی بت تجمل، تنبلی و پشت میزنشینی را شکست.

کد خبر: ۱۶۵۸۹۸
۱۷:۳۴ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۳

شهید «رئیسی» بت تنبلی و پشت میزنشینی را شکست

دیدارنیوز: رئیس سازمان اداری و استخدامی تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی بت تجمل، تنبلی و پشت میز نشینی را شکست و هر کسی که بخواهد رئیس جمهور شود باید در این تراز حرکت کند.

میثم لطیفی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: مهمترین ویژگی شهید رئیسی جمع بین اخلاق و مدیریت بود؛ ایشان هم مدیری توانمند در میدان بود و هم علیرغم همه سختی‌ها و پیچیدگی‌هایی که در کار وجود داشت، رعایت اخلاق در دستور کار ایشان قرار داشت.

شهید «رئیسی» بت تجمل و پشت میزنشینی را شکست

وی تاکید کرد: آیت‌الله رئیسی بت تجمل، تنبلی و پشت میز نشینی را شکست و هر کسی که بخواهد رئیس جمهور شود باید در این تراز حرکت کند.

عضو کابینه دولت سیزدهم همچنین درباره رویکرد اعضای دولت سیزدهم در زمان باقی مانده تا پایان این دولت با بیان اینکه «کار دولت نباید زمین بماند»، تاکید کرد: امروز ساعت ۶ صبح جلسه‌ای در هیات دولت داشتیم تا کار دولت زمین نماند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی