تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
از شهید آیت‌الله رئیسی آموختیم که خسته نشویم

رییس دفتر رئیس‌جمهور: در این ۴۵ روز کار ۴۵۰ روز را انجام می‌دهیم

اسماعیلی، رئیس دفتر رییس‌جمهور اظهار داشت:

کد خبر: ۱۶۵۸۷۷
۱۰:۴۹ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۳

رییس دفتر رییس جمهور: در این ۴۵ روز کم نخواهیم گذاشت

دیدارنیوز: رییس دفتر رییس‌جمهور گفت: اگر بخواهیم یک دیپلمات الگو برای جهان بشریت معرفی کنیم او شهید حسن امیرعبدالهیان است.

اسماعیلی درحاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در جمع خبرنگاران گفت: ما نه تنها در این ۴۵ روز کم نخواهیم گذاشت بلکه تلاش می‌کنیم در این ۴۵ روز کار ۴۵۰ روز را انجام دهیم.

وی ادامه داد: ما از شهید آیت‌الله رییسی آموختیم که خسته نشویم و پای به پای ایشان دویدیم ایشان خسته نشدند و ما هم خسته نشدیم. امروز با دلی داغدار، اما با امید به آینده کار را ادامه خواهیم داد و همزمان انتخابات دور بعد ریاست جمهوری را برگزار خواهیم کرد و ادامه مسیر را به کسی خواهیم سپرد.

به گفته وی مساله تیم فنی بحث و فنی بالگرد در حال بررسی هستند.

وی درباره امیرعبداللهیان گفت: امیرعبداللهیان از معدود دیپلمات‌های مجاهدی بود که میدان و دیپلماسی را در هم ادغام کرد و جهادی که در میدان بود به دیپلماسی نیز برد او یک دیپلمات مجاهد بود. آنچه را که ما در جهاد، در میدان نبرد در دوران دفاع مقدس و در دوران دفاع از حریم و حرم و میادین مختلف نبرد با دشمن داشتیم ایشان این نبرد را به احسن وجه در سخت‌ترین شرایط در میدان دیپلماسی انجام داد.

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد: او به یک الگو برای حوزه دیپلماسی بین‌المللی نه تنها برای ایران بلکه جهان تبدیل شد. از این به بعد اگر بخواهیم یک دیپلمات الگو برای جهان بشریت معرفی کنیم او شهید حسین امیرعبدالهیان است.

وی ادامه داد: شهید امیرعبداللهیان به لحاظ مجاهدتی که انجام داد از روز اول به ویژه بعد از نبرد غزه و ظلمی که در غزه شد و بعد از آن هم تحقق وعده صادق در حوزه دیپلماسی سنگ تمام گذاشت و یک مکتب جدید دیپلماسی در حوزه روابط بین‌المللی را ایجاد کرد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که کابینه بعدی همین مسیر را ادامه می‌دهد، گفت: باید ادامه دهد؛ ادامه می‌دهد اصلا سوال نیست بلکه مردم در موقع انتخاب باید شرط کنند و عهد بگیرند از دولتمردان بعدی که مسیر شهید آیت‌الله رییسی را ادامه دهند و این حضور این پیام را به دولتمردان بعدی کشور منتقل کرد چه برای ما که در این ۴۵ روز باقی مانده عهده دار مسئولیت هستیم و چه دولتمردان بعدی راه روشن شد.

مطلب مرتبط:

جزئیات تازه از فاجعه هوایی ورزقان/ اسماعیلی: پس از ۳۰ ثانیه خلبان گفت بالگرد رئیس‌جمهور وجود ندارد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی