تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

همسر «بشار اسد» به سرطان خون مبتلا شد

اسماء اسد، همسر بشار اسد، رئیس جمهور این کشور حدود پنج سال پس از اعلام بهبودی کامل از سرطان سینه، به سرطان خون مبتلا شده است.

کد خبر: ۱۶۵۸۶۳
۲۱:۲۱ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

همسر «بشار اسد» به سرطان خون مبتلا شد

دیدارنیوز: نهاد ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد اسماء اسد، همسر رئیس جمهور این کشور حدود پنج سال پس از اعلام بهبودی کامل از سرطان سینه، به سرطان خون مبتلا شده است.

این نهاد امروز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد پس از بروز چندین علامت و نشانه بالینی و به دنبال آن یک سری معاینات و آزمایشات پزشکی، تشخیص داده شد که اسماء اسد همسر «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه به سرطان خون مبتلا شده است.

در این بیانیه تشریح شده است که اسماء اسد ۴۸ ساله تحت یک پروتکل درمانی تخصصی قرار خواهد گرفت که مستلزم شرایط ایزوله و رعایت فاصله اجتماعی مناسب است و بنابراین از کار مستقیم و شرکت در فعالیت‌های عمومی پرهیز خواهد کرد.

اوت ۲۰۱۹، اسماء اسد از بهبودی کامل خود از سرطان سینه خبر داد که به گفته او زود تشخیص داده شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی