تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

سلیمی: رئیس‌جمهور از خدمت به مردم دور نشد

علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس گفت: نه طعن ملامت‌کنندگان و نه توهین و مذمت‌کنندگان، رئیس جمهور شهید را از خدمت به مردم دور نکرد.

کد خبر: ۱۶۵۸۳۸
۱۳:۱۳ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

سلیمی: رئیس‌جمهور از خدمت به مردم دور نشد

دیدارنیوز: یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه جهادی شهید آیت الله رئیسی در دوران ریاست جمهوری گفت: نه طعن ملامت‌کنندگان و نه توهین و مذمت‌کنندگان، رئیس جمهور شهید را از خدمت به مردم دور نکرد.

علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت صبح روز سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ صحن مجلس در تذکری شفاهی با اشاره به شهادت رسیدن آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان تاکید کرد: نه طعن ملامت‌کنندگان و نه توهین و مذمت‌کنندگان، رئیس جمهور شهید را از خدمت به مردم دور نکرد.

وی همچنین در تذکری درباره وضعیت شیر خشک در کشور گفت: شرایط تأمین شیر خشک در کشور وضعیت مناسبی ندارد و لازم است در این موضوع هرچه سریعتر تدبیر شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی