تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
درپی شهادت رئیس‌جمهور ایران بیان شد

نصرالله: چشم امید ما به رهبر انقلاب است

سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی شهادت رئیس‌جمهور ایران و هیات همراه را تسلیت گفت و خطاب به رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشت: «چشم امید ما و همه مظلومان، نیرو‌های مقاومت و مجاهدان، به وجود حضرتعالی و رهبری حکیمانه شماست.»

کد خبر: ۱۶۵۷۹۴
۲۰:۴۳ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

نصرالله: چشم امید ما به رهبر انقلاب است

دیدارنیوز: دبیرکل حزب الله لبنان شهادت رئیس جمهور ایران، وزیر امور خارجه و همراهانش را به رهبر معظم انقلاب، دولت و ملت ایران تسلیت گفت.

سیدحسن نصرالله در پیامی، شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور ایران، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و همراهانش، را به رهبر معظم انقلاب، دولت و ملت ایران تسلیت گفت.

در ادامه پیام تسلیت سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مقام معظم رهبری آمده است: «ما در غم از دست دادن رئیس جمهور ایران، وزیر امور خارجه و همراهانشان در این شرایط حساس، شریک شما هستیم.»

نصرالله همچین خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: «چشم امید ما و همه مظلومان، نیرو‌های مقاومت و مجاهدان، به وجود حضرتعالی و رهبری حکیمانه شماست.»

دبیرکل حزب الله افزود: «رهبر معظم انقلاب، وظیفه رهبری امت اسلامی را در جنگ سخت با کشور‌های مستکبر بر عهده دارند.»

وی تأکید کرد: «حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران حامل پرچم دفاع از مقاومت در تمامی محافل بین‌المللی بود.»

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر یکشنبه در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد «قیز قلعه‌سی» به سمت شهر تبریز، دچار سانحه هوایی شده و به همراه همراهانش به مقام رفیع شهادت نایل شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی