تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
فاجعه سقوط بالگرد حامل رئیس‌جمهور

نماینده مجلس: نام رئیسی در تاریخ انقلاب به یادگار خواهد ماند

ولی الله بیاتی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس گفت: نام و روحیه آیت الله رئیسی در تاریخ انقلاب به یادگار خواهد ماند.

کد خبر: ۱۶۵۷۶۵
۱۶:۰۴ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

نماینده مجلس: نام رئیسی در تاریخ انقلاب به یادگار خواهد ماند

دیدارنیوز: سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله رئیسی دولتی مردمی با روحیه و باور مردمی داشت و خدمات آیت‌الله رئیسی در تولیت آستان قدس، در دستگاه قضایی و در دولت سیزدهم بر کسی پوشیده نیست.

ولی الله بیاتی، با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش در سانحه هوایی بیان کرد: ما در طول تاریخ انقلاب اسلامی از این حوادث تجربه کرده ایم، اما انقلاب بحمدالله به مسیر خود ادامه داد. آیت الله رئیسی شخصیتی بود که در طول تاریخ انقلاب رشد کرد و روحیه انقلابی و جهادی ایشان شاید مهم‌ترین دلیل شهادت وی بود.

وی در ادامه اظهار کرد: در سفر‌های استانی و در دیدار‌های مردمی تمام وقت خود را برای رسیدگی به امورات مردم اختصاص می‌داد. آیت الله رئیسی دولتی مردمی با روحیه و باور مردمی داشت. خدمات آیت الله رئیسی در تولیت آستان قدس، در دستگاه قضایی و در دولت سیزدهم بر کسی پوشیده نیست. از نظر بنده آیت الله رئیسی پاداش خدمت خالصانه خود را گرفت.

نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نام و روحیه آیت الله رئیسی در تاریخ انقلاب به یادگار خواهد ماند. شهید رجایی و شهید باهنر نیز چنین شخصیتی داشتند. ان شاءالله دولت بعدی زودتر شکل می‌گیرد و راه آقای رئیسی ادامه پیدا خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: آیت الله رئیسی این را به یادگار گذاشت که با مردم باشیم و برای حل مشکلات آنان تلاش کنیم. هر کسی بخواهد در این راه پا بگذارد کار سختی پیش رو دارد. رئیس جمهور بعدی نیز باید با تمام وجود برای خدمت به مردم پا در میدان بگذارد.

بیاتی تاکید کرد: امروز مردم ایران عزادار هستند، اما باید همه انقلابیون و کسانی که می‌خواهند پای در راه آیت الله رئیسی بگذارند یادشان باشد که این نظام با خون شهدا حفظ شده و این راه باید ادامه یابد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی