تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
مسیر خدمت‌رسانی به مردم ادامه می‌یابد

سخنگوی دولت: آزمون دانش‌آموزان برگزار می‌شود

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت سیزدهم پس از شهادت رئیس‌جمهور ایران، با بیان اینکه آزمون دانش‌آموزان برگزار می‌شود، گفت: مسیر خدمت‌رسانی به مردم ادامه می‌یابد.

کد خبر: ۱۶۵۷۴۲
۱۲:۱۴ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

سخنگوی دولت: آزمون دانش‌آموزان برگزار می‌شود

دیدارنیوز: سخنگوی دولت گفت: نظر دولت این است که آزمون دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

علی بهادری جهرمی در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به برگزاری جلسات هیات دولت در روز گذشته و امروز، اظهار کرد: جلسه روز گذشته هیات دولت که همزمان با تفحص بالگرد سانحه‌دیده بود، برگزار شد و امروز هم جلسه فوق العاده هیات دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

وی ادامه داد: محور اصلی صحبت‌های اعضای هیات دولت این بود که باید مسیر خدمت‌رسانی به مردم ادامه یابد. رئیس جمهور همواره تاکید داشت که مسیر خدمت که وظیفه ماست نباید هرگز با وقفه‌ای همراه شود. رئیس جمهور تاکید داشت روز تعطیلی برای مردم است و کسی که مسئولیت گرفته است باید مضاعف کار کند لذا نظر اعضای هیات دولت این بود که این مسیر را باید با سرعت مضاعف ادامه دهیم.

سخنگوی دولت همچنین گفت: در جلسه هیات دولت آیین نامه ضریب حقوق کارکنان اصلاح شد. لایحه موافقت‌نامه ایران و سوریه نیز به تصویب رسید. اعلام پذیرش درباره یک کنوانسیون بین‌المللی در خصوص استرداد مجرمان و محکومان هم به تصویب رسید. همچنین از روز گذشته معاون اول ۶ کمیته اجرایی برای مدیریت امور این ایام از جمله کمیته اجرایی، حقوقی، اقتصادی، رسانه و بین‌الملل ایجاد کرده اند. علی باقری با دستور معاون اول رئیس جمهور مسئول کمیته بین‌الملل شد. وزیران اقتصاد، صمت، کشاورزی، رییس بانک مرکزی و برنامه و بودجه هم گزارش‌هایی ازائه دادند. جلسات دیگری هم در سایر نهاد‌ها برگزار شده است و یکی از برکات وجود رئیس جمهور که با شهادتش هم ادامه دار شد، وفاق و تعامل نزدیک قوا بود.

بهادری جهرمی افزود: درخواست‌های زیاد خارجی برای حضور در مراسم داشته‌ایم که کمیته اجرایی که مسئولیت آن با معاون اجرایی است، مسئولیت برنامه ریزی مراسم را بر عهده دارد و پس از نهایی شدن برنامه‌ها، به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود. تصمیم دولت است که آزمون دانش آموزان منظم برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی