تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
حادثه برای بالگرد رئیس جمهور

رئیس جمعیت هلال احمر در راه آذربایجان شرقی/ آثاری از محل سقوط بالگرد پیدا نکرده‌ایم

پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر درباره آخرین وضعیت اقدامات انجام شده از سوی هلال احمر در محل سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و کاروان همراه

کد خبر: ۱۶۵۶۹۰
۱۸:۰۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

رئیس جمعیت هلال احمر در راه آذربایجان شرقی/ اعزام ۴۰ تیم امدادی به محل حادثه

دیدارنیوز: رئیس جمعیت هلال احمر عازم استان آذربایجان شرقی شد.

پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت اقدامات انجام شده از سوی هلال احمر در محل سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و کاروان همراه، گفت: در حال حاضر ۴۰ تیم امدادی و جستجو به همراه امکانات و تجهیزات کامل در محل سقوط بالگرد حامل رئیس جمهوری حضور دارند و اقدامات خود را در این خصوص آغاز کرده‌اند. همچنان جستجو ادامه دارد، اما به آثاری از محل سقوط بالگرد دست پیدا نکرده‌ایم.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، تیم‌های امدادی در محل حضور داشته و از آماده‌باش کامل نیز برخوردارند. به محض فراهم شدن امکان پرواز بالگرد، جستجوی هوایی را نیز ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: بنده نیز عازم استان آذربایجان شرقی و محل سقوط بالگرد رئیس جمهوری هستم تا از نزدیک بر روند امدادرسانی و عملیات نظارت شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی