تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
بشیری، نماینده مجلس در تذکر شفاهی بیان کرد

نگرانی مردم پاکدشت از اظهارات مقامات دولت سیزدهم درباره تقسیم تهران

در شرایطی که مشکلات اقتصادی و .. زیادی در کشورمان وجود دارد، اظهارات برخی از مقامات دولت سیزدهم درباره تقسیم‌ها استان‌ها از جمله تهران، نگرانی‌هایی در این رابطه ایجاد کرده و بشیری، نماینده مجلس در پاکدشت گفته: اظهارات غیرمسئولانه برخی مقامات دولتی موجب نگرانی مردم پاکدشت درخصوص جداسازی از استان تهران شده است.

کد خبر: ۱۶۵۶۷۳
۱۳:۰۳ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

نگرانی مردم پاکدشت از اظهارات مقامات دولت سیزدهم درباره تقسیم تهران

دیدارنیوز: نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: اظهارات غیرمسئولانه برخی مقامات دولتی موجب نگرانی مردم پاکدشت درخصوص جداسازی از استان تهران شده است.

به نقل از رسانه خانه ملت، فرهاد بشیری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) خطاب به رئیس جمهور گفت: مدتی است اظهارات غیرمسئولان برخی از مقامات دولتی در خصوص جداسازی شهرستان پاکدشت از تهران موجبات نگرانی آحاد مردم انقلابی به خصوص خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان، فرهنگیان، دانشگاهیان، اصناف، صنعتگران، تولیدکنندگان، کشاورزان، عشایر و سایر اقشار را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: این نگرانی به گونه‌ای بوده که با مکاتبه و استمداد از مقام معظم رهبری، مکاتبه با رئیس جمهور، ملاقات حضوری با اینجانب، امام جمعه و فرماندار با اشاره به پیوستگی استان تهران موکداً می‌خواهند پاکدشت نیز مانند ری، دماوند و فیروزکوه جزء استان تهران فعلی باقی ماند.

بشیری تأکید کرد: آقای رئیس جمهور همان طور که ۱۶۳ نماینده از شما خواستند که در انتخابات شرکت کنید شما نیز به خواست مردم و نمایندگان اعتنا داشته باشید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی