تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
۶۲ هزار واحد ریخت

ریزش کم‌سابقه بورس!

بازار سهام در ادامه روز‌های رکودی خود، در طی معاملات امروز (یکشنبه) با ریزشی کم سابقه و ۶۲ هزار واحدی مواجه شد.

کد خبر: ۱۶۵۶۶۹
۱۲:۴۶ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

ریزش کم‌سابقه بورس!

دیدارنیوز: شاخص کل بورس در معاملات امروز یکشنبه، ریزشی ۶۲ هزار واحدی را تجربه کرد.

بازار سهام در ادامه‌ روز‌های رکودی خود، در طی معاملات امروز با ریزشی کم سابقه مواجه شد. گفتنی است فشار فروشی که به واسطه‌ی انتشار صورت‌های مالی برخی از شرکت‌های پتروشیمی و پالایشی صورت گرفت، در رنج منفی اکثریت بازار بی تاثیر نبود؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۶۲ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۱۰۶ هزار واحد رسید.

همچنین شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۲۰ هزار واحدی به ارتفاع ۶۹۴ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «شگویا» و «زاگرس» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «فولاد»، «ذوب» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «فزر» و «خاور» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۴ هزار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۴۸۵ میلیارد تومان به بازار سهام خروج کردند.

در بازار امروز ۴۱ نماد در محدوده مثبت و ۳۹۰ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۷۱ نماد در محدوده مثبت و ۳۱۴ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی