تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.

واکنش سخنگوی سپاه به مهاجرت پزشکان؛ تصویر واقعی جمهوری اسلامی را نشان دهید

در حالی که برخی فعالان سیاسی و اجتماعی نسبت به مهاجرت گسترده پزشکان ایرانی هشدار می‌دهند، اما سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌گوید که این ادعا از جمله دستاویز‌های دشمن برای عملیات روانی و هجمه رسانه‌ای علیه نظام اسلامی است.

کد خبر: ۱۶۵۶۳۸
۰۸:۳۸ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

واکنش سخنگوی سپاه به ادعای مهاجرت پزشکان

دیدارنیوز: سخنگوی سپاه ادعای مهاجرت پزشکان ایران را از جمله دستاویز‌های دشمن برای عملیات روانی و هجمه رسانه‌ای علیه نظام اسلامی دانست.

سردارسرتیپ پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صحنه امروز را صحنه مقابله با دشمن در عرصه جنگ شناختی و عملیات روانی دانست و گفت: وظیفه اهالی رسانه این است که تصویر واقعی جمهوری اسلامی که تصویری الهام بخش است را به دنیا نشان دهد.

مطلب مرتبط:

نقدی بر سخنان رئیس‌جمهور؛ مهاجرت نخبگان فقط به خاطر «پول» است؟

آدم سیاسی میلیاردر چرا باید به فکر معیشت مردم باشد؟

ادعای یک نماینده درباره حضور پزشکان ایرانی در بدترین مناطق کانادا

ما فرصت سوزی می کنیم و متخصصان را از دست می دهیم/ هم پزشکان رفتند هم کادر آموزشی

بهرام عین‌اللهی و هزار راه نرفته!

وی ادعای مهاجرت پزشکان ایران را از جمله دستاویز‌های دشمن برای عملیات روانی و هجمه رسانه‌ای علیه نظام اسلامی قلمداد کرد و افزود: این در حالی است که ده‌ها هزار پزشک متخصص و متعهد که در اوج تحریم‌ها و از زمان جنگ تحمیلی و ناامنی‌های مرزی کشور تا دوران کرونا و دیگر عرصه‌های نیاز کشور تا امروز به گونه‌ای زیبا، خالصانه و صادقانه و با شهامت در ایران عزیز مشغول نقش آفرینی و خدمت رسانی به مردم با بهترین عملکرد تخصصی بوده و هستند را نادیده می‌گیرند.

وی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت سرلشکر علی زاهدی سردار حاجی رحیمی و همراهان و تدبیر و فرمان مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر تنبیه صهیونیست‌ها خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در تلاش بود تا عملیات تنبیهی ایران موفق نشود، آن‌ها تمام استعداد‌ها و توانمندی‌های رسانه‌ای خود را به کار گرفته بودند تا این عملیات را کوچک جلوه دهند و برای این کار۱۳ روز هم فرصت داشتند و حرفه‌ای‌ترین خبرنگاران را استخدام کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی