تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
جانشین فرمانده کل انتظامی اعلام کرد

پلیس و استمرار برخورد قاطع با اراذل و اوباش

سردار قاسم رضایی گفت: مقابله با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی جامعه یکی از مطالبات مردم است که با قاطعیت در کشور توسط پلیس ادامه پیدا خواهد کرد.

کد خبر: ۱۶۵۶۱۷
۱۷:۱۶ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳

پلیس و استمرار برخورد قاطع با اراذل و اوباش

دیدارنیوز: جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی، گفت: مقابله با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی جامعه یکی از مطالبات مردم است که با قاطعیت در کشور توسط پلیس ادامه پیدا خواهد کرد.

سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی امروز (شنبه) در کمیسیون عملیات ویژه انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: مردم شریف ایران اسلامی در ملاقات‌های خود و یا دیدار‌هایی که در سطح شهر‌ها و استان‌ها صورت می‌گیرد مطالبات مختلفی از پلیس دارند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور، عنوان کرد: یکی از همین مطالبات که به حق نیز هست برخورد قاطعانه و بدون گذشت با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه است که قطعا پلیس آن را عملیاتی و اجرایی خواهد کرد و طرح‌های مقابله‌ای با این دسته از افراد نیز ادامه پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه اراذل و اوباش باید ادب شوند، گفت: امنیت و آرامش مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و هر کسی بخواهد آن را زیر پا بگذارد یقینا با واکنش جدی و قاطعانه پلیس روبه‌رو خواهد شد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اجرای طرح سراسری نور، افزود: کشف حجاب و بدحجابی جرم مشهود است و قانون هم می‌گوید که پلیس باید با این جرائم برخورد کند، بنابراین پلیس طبق قانون و در قالب طرح نور در حال اجرای وظایف محوله خود است.

وی عنوان کرد: طرح نور طرح بسیار خوبی است و آحاد مردم مومن و متدین کشور از اجرای آن ابراز خرسندی کرده‌اند و پلیس هم برابر قانون با اندک افرادی که هنجار‌ها را رعایت نمی‌کنند، برخورد می‌کند.

رضایی با تأکید بر برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات غیرمجاز در کشور، گفت: موضوع دیگری که باید حتما به آن توجه شود برخورد با کسانی است که از سلاح‌های شکاری مجوزدار خود استفاده غیرمجاز کرده و به عنوان نمونه در درگیری‌های شخصی و طایفه‌ای خود اقدام به تیراندازی می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور، بیان کرد: استفاده غیرمجاز از اسلحه‌های مجوزدار جرم است و مجوز این گونه افراد باطل خواهد شد.

وی برخورد با خودرو‌های شوتی و قاچاق بر در کنار خودرو‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: حتما باید از تردد این دسته از وسایل نقلیه جلوگیری به عمل آمده و افراد خاطی نیز به دستگاه قضائی معرفی شوند.

رضایی گفت: یکی دیگر از اولویت‌های پلیس در سال جاری جمع‌آوری معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر است که حضورشان در جامعه آسیب‌زا و تهدیدی خواهد بود برای امنیت محلات، بنابراین لازم است در این خصوص هم اقدامات لازم در کشور کشور صورت گیرد.

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی از عملکرد مجموعه انتظامی استان کرمانشاه به فرماندهی سردار حاجیان ابراز رضایت کرد و گفت: ایشان به واسطه تجربه، درایت و توانمندی‌های خود در مدت یک سالی که فرماندهی انتظامی کرمانشاه را برعهده داشته توانسته اقدامات و طرح‌های مبتکرانه بسیار خوبی را اجرا کند.

وی عنوان کرد: طرح‌هایی نظیر هر کلانتری یک شهر، امنیت محله محور و برگزاری جلسه قرارگاه ترافیکی در داخل شهر و خیابان به منظور اصلاح نقاط حادثه خیز از جمله این ابتکارات بوده که نتایج بسیار خوبی هم در پی داشته است.

رضایی گفت: با مدیریت درست فرمانده انتظامی و همراهی مدیران و کارکنان انتظامی کرمانشاه اقدامات خوبی در راستای کاهش سرقت، برخورد با اراذل و اوباش، برخورد با پدیده قاچاق و ... انجام شده که البته در برخی حوزه‌ها برای رسیدن به نتیجه لازم نیاز به تلاش و کار بیشتر است.

وی با بیان اینکه مردم کرمانشاه شایسته بهترین خدمات هستند، گفت: مردم غیرتمند و سلحشور این دیار آراسته به خصلت‌های نیک پهلوانی هستند و این صفات نیک را در طول پیروی انقلاب بار‌ها نشان داده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه مردم مرزدار کرمانشاه همواره پای ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، گفت: مجموعه فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی هرگز رشادت و پایمردی مردم قهرمان این استان را در طول دوران دفاع مقدس و پس از آن در پاسداری از نظام و انقلاب اسلامی فراموش نخواهد کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی