تیتر امروز

کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...
گفت‌وگوی دیدارنیوز با کامران طالبی کارشناس اقتصادی

کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...

کامران طالبی تحلیلگر اقتصادی و محقق حقوق کارگران، در گفت‌وگو با دیدارنیوز از زوایای جدید و انتقادی به موضوع حقوق کارگران و مکانیسم و پروسه سالیانه تعیین حقوق و دستمزد کارگران در شورای عالی کار...
آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟
افاضات اضافه

آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت همه اتفاقات کشور و خارج از آن را زیر ذره‌بین برده و درباره جدل بین خواص‌البلد تهران نوشته: نرجس از عملکرد علیرضا انتقاد کرد و باعث شد طرفداران علیرضا ناراحت بشوند....
بدری می‌گوید اگر آمار مرکز پژوهش‌های مجلس درست است، دولت باید کار و روندش را اصلاح کند

مسوولان از سفره مردم خبر ندارند/ رئیس‌جمهور نباید به گزارش‌ وزرا اعتماد کند

صدیف بدری، نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس با اشاره به وضعیت بد اقتصادی در کشور و با بیان اینکه رئیس‌جمهور به گزارش‌هایی که وزرا و مسئولین اجرایی تحت امر خودش می‌دهند اعتماد می‌کند در صورتی که به نظر من نباید اعتماد کند، گفت: مسوولان خریدشان را خودشان انجام نمی‌دهند و خرید‌هایشان سفارشی می‌آید به خاطر همین از سفره مردم خبر ندارند.

کد خبر: ۱۶۵۵۶۰
۰۸:۵۸ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳

مسوولان از سفره مردم خبر ندارند/ رئیس‌جمهور نباید به گزارش‌ وزرا اعتماد کند

دیدارنیوز: یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه‌ام به مسئولین این است به خاطر رضای خدا هم شده ماهی یک بار یا سه ماه یک بار از بازار خرید کنند ببینند چه اتفاقی دارد می‌افتد، آن‌ها خریدشان را خودشان انجام نمی‌دهند و خرید‌هایشان سفارشی می‌آید به خاطر همین از این حرف‌ها زیاد می‌زنند.

صدیف بدری، درباره اختلاف مرکز پژوهش‌ها و دولت در خصوص انتشار برخی از گزارشات که مربوط به معیشت جامعه و میزان خط فقر در کشور، گفت: به نظر من دولت باید از گزارش‌هایی که از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس منتشر می‌شود، استقبال کند.

نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس یادآور شد: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی یک بازوی علمی، عملیاتی و مشورتی برای مجلس است.

وی خاطرنشان کرد: اگر آمار و ارقامی که مرکز پژوهش‌های مجلس گفته درست است، دولت باید کار و روندش را اصلاح کند. اگر درست نیست با آمار و ارقام متقن بگوید قسمت‌هایی که از این گزارش‌ها نادرست است، چیست و مرکز پژوهش‌ها هم باید این گزارش‌ها را اصلاح و منتشر کند، نه این گونه که بگویند این کار نباید می‌شد.

بدری عنوان کرد: به نظر من این کار دولت درست نیست؛ زیرا معتقدم این کار فرار از زیر مسئولیت محسوب می‌شود. اعتقادم بر این است که دولت از هرگونه اطلاعات درستی که مراکز دیگر می‌دهند باید استقبال کند.

وی درباره اینکه رئیس جمهور در گفت‌وگوی اخیر خود به گونه‌ای شرایط را عنوان کرد که گویی در کشور هیچ گونه مشکل اقتصادی وجود ندارد و مردم از مشکلات معیشتی رنج نمی‌برند، عنوان کرد: من فکر می‌کنم آقای رئیس‌جمهور به گزارش‌هایی که وزرا و مسئولین اجرایی تحت امر خودش می‌دهند اعتماد می‌کند در صورتی که به نظر من نباید اعتماد کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: واقعیت‌ها با گزارشاتی که به ایشان می‌دهند فرق می‌کند، ایشان هم از زبان آنان در تلویزیون ارائه گزارش می‌دهد و به نظر من نباید رئیس جمهور اعتماد کند.

وی گفت: کف جامعه و سفره مردم آن چیزی که آن‌ها می‌گویند را نشان نمی‌دهد، توصیه‌ام به مسئولین این است به خاطر رضای خدا هم شده ماهی یک بار یا سه ماه یک بار از بازار خرید کنند ببینند چه اتفاقی دارد می‌افتد، آن‌ها خریدشان را خودشان انجام نمی‌دهند و خرید‌هایشان سفارشی می‌آید به خاطر همین از سفره مردم خبر ندارند، این حرف‌ها زیاد می‌زنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی