تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!
در چهارمین برنامه دیدار اندیشه با محمد هرندی، استاد دانشگاه، محقق و دین‌پژوه مطرح شد:

نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!

چهارمین برنامه دیدار اندیشه به ادامه گفت‌وگو با محمد هرندی استاد دانشگاه، محقق و دین پژوه در خصوص ارتباط امر حکمرانی با دین و دینمداران اختصاص داشت. این گفت و گوی جذاب را بخوانید و ببینید.
اخبار استان زنجان

تخلفات در حوزه آب ابهر

مدیر امور منابع آب شهرستان ابهر گفت: با توجه به بحران آب برای مدیریت هر چه بهتر منابع آبی وظیفه عرفی و شرعی شهروندان و مسئولان است که با بی‌توجه نشدن به تخلفات حادث شده در حوزه آب به تکلیف شهروندی خود احترام بگذاریم.

کد خبر: ۱۶۵۴۹۵
۱۸:۰۲ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

تخلفات در حوزه آب ابهر

 

دیدارنیوز ـ استان زنجان: سیدحسن ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در اجرای وظایف ذاتی، بنابر گزارش واصله، با هماهنگی دادستان شهرستان ابهر و همکاری فرماندهی انتظامی شریف‌آباد ابهر ادوات حفاری مخفی شده در داخل سوله در اراضی روستای نورین کشف و به پارکینگ هدایت شد.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی دشت ابهر، اظهار کرد: با توجه به افت شدید سفره‌های زیرزمینی و هیدروگراف دشت ابهر لزوم برخورد با متخلفان اضافه برداشت مازاد از پروانه بهره‌برداری و متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز از سیاست‌های شرکت آب منطقه‌ای است.

ابراهیمی تصریح کرد: با توجه به بحرانی شدن منابع آبی دشت ابهر به‌خصوص سفره‌های زیرزمینی و سطحی جهت مدیریت هر چه بهتر منابع آبی وظیفه عرفی و شرعی و اخلاقی تمامی شهروندان و مسئولان است که با اطلاع‌رسانی به موقع به امور منابع آب ابهر و بی‌توجه نشدن به تخلفات حادث شده در حوزه آب به تکلیف شهروندی خود احترام بگذاریم.

مدیر منابع آب شهرستان ابهر با توضیح اینکه برخورد با حفاری‌های غیرمجاز آب در شهرستان ابهر به طور جدی و با قاطعیت پیگیری شده است، اذعان کرد: اجازه نمی‌دهیم افراد سودجو، منابع آب که متعلق به عموم مردم به ویژه کشاورزان پرتلاش و زحمت‌کش ابهر است را برای منافع شخصی استفاده کنند و از همشهریان درخواست داریم در صورت مشاهده این تخلفات با امور منابع ابهر ۰۲۴۲۳۵۲۷۳۲۲۲ تماس بگیرند.

 

منبع: ایسنا
برچسب ها: زنجان ابهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی