تیتر امروز

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو
سقوط دردناک بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...
رشیدی کوچی توضیح داد

پشت‌پرده افشاگری‌های اخیر چیست؟

جلال رشیدی‌کوچی، نماینده مردم مرودشت در مجلس معتقد است که پشت‌پرده افشاگری‌های اخیر، جنگ قدرت است و می‌گوید: من فقط نظاره‌گر بودم که چرا در میان گروه‌های منتسب به جریان انقلابی شاهد چنین مسائلی هستیم و اینطور دارند پنجه روی چهره یکدیگر می‌کشند.

کد خبر: ۱۶۵۴۳۸
۱۰:۰۰ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

پشت‌پرده افشاگری‌های اخیر چیست؟

دیدارنیوز: نماینده مردم مرودشت گفت: قطعا پشت این اتفاقات (افشاگری‌ها) جنگ قدرت است چیزی غیر از این نیست، کسی برای خدا نمی‌آید آبروی یک مومن یا یک بنده خدا را ببرد؛ اما مشاهده کردیم خیلی از این افراد هیچ ابایی از بیان این موارد و ورود به زندگی افراد دیگر ندارند.

جلال رشیدی‌کوچی، نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایلنا، درخصوص افشاگری‌هایی که در جریان انتخابات اخیر اتفاق افتاد و اینکه چه انگیزه‌ها و عواملی پشت این اتفاقات پنهان است، گفت: اولا به نظر من این انتخابات یک انتخابات درون حزبی میان اصولگرایان بود و اصلاح طلبان نقشی نداشتند. از سوی دیگر در بین همان اصولگرا‌ها من از این اتفاقاتی که رخ داد به عنوان اتفاقات کثیف یاد می‌کنم.

وی ادامه داد: ما در این انتخابات شاهد بودیم که رقابت انتخاباتی به یک نزاع برای بردن آبروی بیشتر از همدیگر در میان جریانات مختلف اصولگرایی تبدیل شد و این خیلی بد بود، من فقط نظاره‌گر بودم و غصه می‌خوردم که چرا در میان گروه‌های منتسب به جریان انقلابی شاهد چنین مسائلی هستیم و اینطور دارند پنجه روی چهره یکدیگر می‌کشند.

عضو کمیسیون شورا‌های مجلس تصریح کرد: در فرآیند این انتخابات پیروزی با کسانی بود که به دنبال تضعیف جریان انقلابی بودند و نتیجه آن هم کاهش مشارکت بود که در دور دوم رقم خورد.

رشیدی کوچی در ادامه عنوان کرد: به نظرم باید یک چاره‌ای اندیشیده شود، اینکه یک سری افراد، چون ارتباطاتی با یک سری نهاد‌های امنیتی دارند، بالاخره این اخبار از یک جایی دارد می‌آید و آن نهاد‌ها هم در نزاع و تنازعی که با همدیگر دارند یک سری اخبار را به صورت قطره چکانی به افراد می‌دهند تا علیه همدیگر استفاده کنند که خروجی این کار‌ها به نفع کشور نیست.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاقات برخلاف نظر و نگاه رهبری است که ایشان می‌فرمایند مردم را به آینده امیدوار کنید و اخبار خوب موفقیت‌ها و دستاورد‌های کشور را بگویید، خبر‌ها و اطلاعات این چنینی که در فضای جامعه منتشر می‌شود منجر به ناامیدی مردم و دلسردی آن‌ها می‌شود. عملا این‌ها دیگر هیچ چیزی را باقی نگذاشتند که مردم نسبت به آن اعتماد کنند و امیدوار باشند.

نماینده مردم مرودشت در ادامه اظهار داشت: می‌دانیم که فضای اکثریت جامعه با این اقلیت متفاوت است، این‌ها دارند برای جلب نظر و توجه همین اقلیت تلاش می‌کنند و برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند.

رشیدی کوچی در ادامه تصریح کرد: قطعا پشت این اتفاقات جنگ قدرت است چیزی غیر از این نیست، کسی برای خدا نمی‌آید آبروی یک مومن یا یک بنده خدا را ببرد؛ اما مشاهده کردیم خیلی از این افراد هیچ ابایی از بیان این موارد و ورود به زندگی افراد دیگر ندارند.

وی یادآور شد: البته این مواردی که مطرح می‌شود باید بررسی شود و حتما هم می‌شود، اما اینکه اینطور ذره بین برداریم و زندگی افراد را زیر و رو کنیم و بعد اطلاعات آن را از روی قصد و برای اینکه در جامعه اثر بگذارد منتشر کنیم، اتفاقی خوب و به نفع نظام نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی