تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه افزایش نسبی دما و طی روز جمعه کاهش دما پیش‌بینی می‌شود

تداوم رگبار پراکنده در پایتخت

اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم رگبار پراکنده باران در استان تا جمعه (۲۸ اردیبهشت) و افزایش دما تا پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت) خبر داد.

کد خبر: ۱۶۵۳۹۹
۱۳:۵۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

تداوم رگبار پراکنده در پایتخت

دیدارنیوز: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های همدیدی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر همراه با افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت به‌ویژه امروز و روز جمعه (۲۵ و ۲۸ اردیبهشت) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نیمه شمالی، در بعضی ساعات رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و در نیمه جنوبی و بخش‌های غربی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید تا خیلی شدید با احتمال خیزش موقتی گرد و خاک مورد انتظار است.

در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه (۲۶ و ۲۷ اردیبهشت) افزایش نسبی دما و طی روز جمعه کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۶ اردیبهشت‌ماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت‌ماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، از بعد از ظهر وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه‌های میگون ۱۴.۹ میلیمتر، لواسان ۸.۲ میلیمتر، آبعلی ۵.۵ میلیمتر، شرق تهران ۵.۴ میلیمتر، فرودگاه مهرآباد ۵ میلیمتر، آبعلی ۵.۵ میلیمتر، ژئوفیزیک ۴.۸ میلیمتر، شمیرانات ۴.۶ میلیمتر، فیروزکوه ۴ میلیمتر، سنجش آلودگی فیروزکوه ۲.۹ میلیمتر، دماوند ۲.۳ میلیمتر، چیتگر ۲.۴ میلیمتر، فرودگاه امام خمینی (ره) ۱.۲ میلیمتر، شهریار ۱.۲ میلیمتر و ورامین ۰.۳ میلیمتر بارش دریافت کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی