تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

انفجار مین در فکه خوزستان یک مصدوم برجا گذاشت

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ خوزستان گفت: انفجار مین در منطقه عملیاتی فکه از توابع شهرستان شوش یک مصدوم به جا گذاشت.

کد خبر: ۱۶۵۳۹۸
۱۳:۵۰ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

عارف شرهانی بیان کرد: ساعت ۹:۳۰ این حادثه به مرکز اورژانس گزارش شد و نیروهای فوریت‌های پزشکی برای انجام اقدامات درمانی اولیه و انتقال مصدوم به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه یک مصدوم داشت، افزود: فرد مصدوم یک مرد ۵۰ ساله است که توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نظام مافی شوش انتقال یافت.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ خوزستان بیان کرد: این مصدوم که از اهالی بومی منطقه است، در حال شخم زدن زمین کشاورزی خود بود که متاسفانه از ناحیه مچ پا دچار حادثه شد.

وی ادامه داد: بارش باران و رانش زمین در مناطق مرزی موجب جابجایی مین‌ها می‌شود، از این رو تردد در چنین مناطقی برای مرزنشینان به ویژه کشاورزان خطر انفجار مین‌های جابجا شده را در پی خواهد داشت.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ خوزستان از شهروندان خواست بدون هماهنگی و همراهی افراد محلی آگاه از تردد در معابر مرزی و محل‌های مین گذاری شده دوران دفاع مقدس خودداری کنند.

به گزارش ایرنا، دشمن بعثی در جریان تجاوز خود به خاک ایران، تا کناره غربی رودخانه کرخه پیشروی کرد و در این مناطق اقدام به کاشتن مین و دیگر موانع برای جلوگیری از حمله رزمندگان اسلام کرد.

منطقه غرب کرخه در غرب شهرستان شوش در جریان عملیات فتح المبین از اشغال متجاوزان بعثی آزاد شد.

با گذشت بیش از سه دهه از پایان جنگ تحمیلی، همچنان انفجار مین و ادوات جنگی مربوط به این دوران در مناطق جنگی از جمله استان خوزستان قربانی می‌گیرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی