تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

فروش توتون و تنباکوی تاریخ مصرف گذشته در دولت روحانی

طبق اسنادی که به خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا رسیده است سازمان تعزیرات حکومتی شرکت دخانیات ایران را به دلیل فروش ۷ میلیون کیلوگرم توتون و تنباکو تاریخ گذشته در دولت حسن روحانی را محکوم و جریمه کرده هست.

کد خبر: ۱۶۵۳۸۷
۱۱:۳۵ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

فروش توتون و تنباکوی تاریخ مصرف گذشته در دولت روحانی

 

دیدارنیوز: به گزارش خبرگزاری برنا، طبق اسنادی که به خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا رسیده سازمان تعزیرات حکومتی شرکت دخانیات ایران را به دلیل فروش ۷ میلیون کیلوگرم توتون و تنباکو تاریخ گذشته در دولت حسن روحانی را محکوم و جریمه کرده هست.

در رای‌ای که شعبه چهلم بدوی تعزیرات حکومتی تهران ابلاغ کرده است تاکید شده که این تخلف در زمان مدیرعاملی سیاوش افضلی به کارخانجات و تولید کنندگان سیگار و تنباکو صورت گرفته است.

در این حکم که نظر کارشناسی سازمان حفظ نباتات جهاد کشاورزی را دارد، شرکت دخانیات ایران باید، ۱۶۰۰ میلیارد ریال به عنوان جریمه در حق صندوق دولت پرداخت کند.

برچسب ها: دخانیات
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی