تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ وزیر بهداشت: منطقه شدیدا مه دارد/ تیم‌ها در حال جستجو +ویدیو
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ وزیر بهداشت: منطقه شدیدا مه دارد/ تیم‌ها در حال جستجو +ویدیو

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
توماس پرت، نماینده پارلمان فرانسه اعلام کرد

اسرائیل عمدا فلسطینی‌ها را گرسنگی می‌دهد تا آن‌ها را نابود کند

در حالی که جنگ اسرائیل علیه حماس از مرز ۲۲۰ روز عبور کرده و فشار جهانی نسبت به جنایات تل‌آویو ادامه دارد، توماس پرت، نماینده حزب چپ گرا در پارلمان فرانسه گفته است که اسرائیل عمدا مردم فلسطین را گرسنگی می‌دهد تا آن‌ها را نابود کند.

کد خبر: ۱۶۵۳۶۰
۲۱:۳۱ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

پرت

دیدارنیوز: یک نماینده حزب چپ گرای پارلمان فرانسه معتقد است که اسرائیل عمدا مردم فلسطین را گرسنگی می‌دهد تا آن‌ها را نابود کند.

به گزارش دیدارنیوز، جنگ وحشیانه و خونین ارتش نتانیاهو علیه گروه حماس در غزه و رفح در حالی از مرز ۲۲۰ روز عبور کرده، که اسرائیل همچنان در حال خونریزی و کشتار است و فشار شدید بین‌المللی از دانشگاه‌های غرب گرفته تا کشور‌های عربی هنوز نتوانسته این جنگ را متوقف کند.

به نقل از عصر ایران، توماس پرت، نماینده حزب چپ گرای "فرانسه نافرمان" در پارلمان فرانسه گفته است: «اسرائیل عمدا مردم فلسطین را گرسنگی می‌دهد تا آن‌ها را نابود کند. این نسل کشی در برابر چشمان ما و با همدستی فرانسه انجام می‌شود.»

پرت

وزارت بهداشت نوار غزه امروز (دوشنبه) در دویست و بیستمین روز از جنگ اسرائیل علیه غزه اعلام کرد که شمار قربانیان فلسطینی به ۳۵ هزار و ۹۱ نفر رسیده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی