تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
مخالفت رئیس کمیسیون اروپا با عملیات زمینی در رفح

میشل: اسرائیل به قوانین بشردوستانه احترام بگذارد

شارل میشل، رئیس کمیسیون اروپا اعلام کرد: دستور تخلیه غیرنظامیان گرفتار در رفح به مناطق ناامن غیر قابل قبول است. ما از اسرائیل می‌خواهیم که به قوانین بین‌المللی بشردوستانه احترام بگذارد و از انجام عملیات زمینی در رفح خودداری کند.

کد خبر: ۱۶۵۲۶۱
۰۸:۱۷ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

شارل میشل: اسرائیل نباید در رفح عملیات نظامی انجام دهد

دیدارنیوز: رئیس کمیسیون اروپا از رژیم صهیونیستی خواست عملیات نظامی در شهر رفح در جنوب غزه را متوقف کند. او مجبور کردن غیرنظامیان به تخلیه شهر و رفتن به سمت مناطق ناامن را غیر قابل قبول خواند.

«شارل میشل» رئیس کمیسیون اروپا در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: «دستور تخلیه غیرنظامیان گرفتار در رفح به مناطق ناامن غیر قابل قبول است. ما از اسرائیل می‌خواهیم که به قوانین بین‌المللی بشردوستانه احترام بگذارد و از انجام عملیات زمینی در رفح خودداری کند.»

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نیرو‌های رژیم صهیونیستی هفته گذشته عملیات نظامی خود را در مناطق شرقی رفح آغاز کرده و کنترل سمت غزه از گذرگاه رفح با مصر را به دست گرفته‌اند.

مقامات این رژیم مدعی‌اند هدف از این عملیات از بین بردن گردان‌های باقی مانده جنبش فلسطینی حماس در نوار غزه است.

روز جمعه نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که کابینه جنگ این رژیم با گسترش عملیات زمینی در رفح موافقت کرده است. این جنگ که از هفتم اکتبر آغاز شده، جان نزدیک به ۳۵ هزار فلسطینی از جمله زنان و کودکان را گرفته و گرچه حماس با پیش‌نویس توافقی موافقت کرد، اما رژیم صهیونیستی آن را نپذیرفته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی