تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
هیلی دوباره می‌آید؟

زوج انتخاباتی «ترامپ» مشخص شد

کارزار انتخاباتی «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا، انتخاب «نیکی هیلی» به عنوان یکی از گزینه‌ها برای زوج انتخاباتی و معاون اول رئیس‌جمهور در صورت پیروزی او را بررسی می‌کند.

کد خبر: ۱۶۵۲۵۸
۲۰:۰۵ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

زوج انتخاباتی «ترامپ» مشخص شد

دیدارنیوز: رسانه‌های آمریکایی گزارش کردند که کارزار انتخاباتی ترامپ انتخاب سفیر پیشین این کشور در سازمان ملل را به عنوان گزینه‌ای برای زوج انتخاباتی در صورت پیروزی او در انتخابات ماه نوامبر بررسی می‌کند.

کارزار انتخاباتی «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا، به طور جدی انتخاب «نیکی هیلی» سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل را به عنوان یکی از گزینه‌ها برای زوج انتخاباتی و معاون اول رئیس‌جمهور در صورت پیروزی او بررسی می‌کند.

هیلی به همراه «ویوک راماسواوی» و «ران دی‌سانتیس» یکی از رقبای اصلی جمهوری‌خواه ترامپ در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود.

پایگاه خبری آکسیوس در این باره گزارش داد که ترامپ در صورتی که متقاعد شود هیلی می‌تواند در پیروزی در انتخابات ماه نوامبر، لغو زندانی‌شدن و همچنین برآمدن از پس هزینه‌های پرونده‌های چند میلیون دلاری به او کمک کند، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل را انتخاب می‌کند.

اعضای حزب جمهوری‌خواه که به هر ۲ این سیاست‌مداران نزدیک هستند، بر این باورند که به هم پیوستن آن‌ها به نفعشان است، چراکه هیلی روابط ریشه‌داری با آن دسته از حامیان مالی دارد که نسبت به ترامپ احتیاط به خرج می‌دهند و او می‌تواند به ترامپ کمک کند که رای برخی از فارغ‌التحصیلان جمهوری‌خواه را به خود اختصاص دهد.

آکسیوس همچنین نوشت که اگر هیلی از ترامپ حمایت نکند و او در انتخابات پیروز نشود، بیش از پیش با قسمت عمده‌ای از محافظه‌کاران حزب جمهوری‌خواه که می‌توانند کارزار او را در یک انتخابات جدید ریاست‌جمهوری یا آینده او در این حزب را به خطر بیاندازند، ضدیت پیدا خواهد کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی