تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.

دو تصادف و ۹ مصدوم در پایتخت

سرهنگ رابعه جوانبخت، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مصدومیت ۹ نفر درپی وقوع ۲ تصادف رانندگی در دو نقطه از پایتخت خبر داد.

کد خبر: ۱۶۵۱۸۰
۱۸:۱۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

دو تصادف و ۹ مصدوم در پایتخت

دیدارنیوز: رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مصدومیت ۹ تن درپی وقوع ۲ تصادف رانندگی در ۲ نقطه از پایتخت خبر داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت، به تشریح دو حادثه رانندگی که طی ۲۴ ساعت گذشته در معابر پایتخت رخ داده پرداخت و گفت: نخستین حادثه در ساعات پایانی شب گذشته در محدوده بزرگراه فتح به سمت غرب بعد از محله خلیج فارس رخ داد که در جریان آن یکدستگاه کامیونت هیوندا به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با دو دستگاه سواری ساینا و پراید برخورد کرد.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه عوامل پلیس راهور. امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند، گفت: در جریان این حادثه سه سرنشین پراید و یک عابر پیاده مجروح شده و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند. همچنین عوامل پلیس راهور نیز نسبت به مدیریت ترافیک و ایمن‌سازی محل اقدام کردند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از مصدومیت پنج تن درپی وقوع تصادف رانندگی در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، بعد از خیابان فدائیان اسلام خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت سه بامداد امروز رخ داد و در جریان آن یک‌دستگاه سواری کوئیک به‌علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با سواری پژو برخورد کرد که در جریان آن راننده کوئیک و سرنشین این خودرو و راننده سواری پژو با دو سرنشین جمعا با پنج سرنشین مصدوم شده و از سوی عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی