تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده سابق مجلس بیان کرد

انتقاد از جواد اوجی؛ نفت نمی‌فروشیم، به حراج گذاشته‌ایم!/ درخواست برای مناظره

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس با بیان این موضوع که وزیر نفت تخفیف فراوان به خریداران خارجی می‌دهد، از درخواست برای مناظره با جواد اوجی صحبت کرد و گفت: ما الان نفت نمی‌فروشیم، خیلی عذرمی‌خواهم، اما با این قیمت برای فروش نفت مثل این است که مال دزدی را به حراج گذاشته باشیم.

کد خبر: ۱۶۴۶۳۱
۱۲:۵۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

نفت

دیدارنیوز: جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی از قیمت پایین فروش نفت ایران انتقاد کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس در گفتگو با اقتصاد ۱۰۰، با اشاره به درآمد نفتی کشور گفت: ما الان نفت نمی‌فروشیم، خیلی عذرمی‌خواهم، اما با این قیمت برای فروش نفت مثل این است که مال دزدی را به حراج گذاشته باشیم.

جعفرزاده ایمن‌آبادی درباره رد ادعای تخفیف نفتی ایران از سوی وزیر نفت گفت: من ریز فروش نفت در چند سال اخیر را دارم از سال ۱۴۰۰ به بعد ۲۲ میلیارد دلار درآمد نفتی داشته‌ایم که حداقل و کف آن باید بالای ۴۰ میلیارد دلار می‌بود یعنی ما در چند مرحله برای فروش نفت تخفیف می‌دهیم. اسم این نفت فروشی نیست.

این نماینده ادوار مجلس با کنایه به وزیر نفت رئیسی بیان کرد: آقای اوجی که شانش اجل از این حرفاست‌ ای کاش کسی را می‌فرستاد در این رابطه مناظره کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی