تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
ذبیح‌الله اعظمی، نماینده جیرفت در مجلس بیان کرد

حقوق‌ها چقدر رشدکرده که یک‌باره قیمت خودرو را افزایش می‌دهند؟

ذبیح‌الله اعظمی، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق کارمند و کارگر چند درصد رشد داشته که قیمت خودرو را یکباره بیش از یک سوم افزایش می‌دهند؟

کد خبر: ۱۶۴۵۰۹
۱۴:۰۷ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳

حقوق‌ها چقدر رشدکرده که قیمت خودرو را افزایش می‌دهند؟

دیدارنیوز: نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: در سال جاری حقوق کارکنان، کارگران و حتی سودی که کشاورزان به دست می‌آورند، چند درصد رشد داشته که یکباره قیمت خودرو را بیش از یک سوم بهای قبلی آن در کارخانه افزایش می‌دهند؛ کارمند، کارگر و کشاورز چگونه می‌تواند این مابه التفاوت را تامین کند.

ذبیح‌الله اعظمی در گفتگو با خانه ملت درباره افزایش چندین میلیون تومانی قیمت یک خودرو در کارخانه، گفت: در سال جاری حقوق کارکنان، کارگران و حتی سودی که کشاورزان به دست می‌آورند، چند درصد رشد داشته که یکباره قیمت خودرو را بیش از یک سوم بهای قبلی آن در کارخانه افزایش می‌دهند؛ کارمند، کارگر و کشاورز چگونه می‌تواند این مابه التفاوت را تامین کند، این تصمیمات ضربه مهلکی به قشر ضعیف جامعه است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعداد کشته‌شدگان سفر‌های نوروزی، ادامه داد: در کشور‌های حاشیه خلیج فارس در صورتی که تصادف رخ دهد، به ندرت سرنشین جان خود را از دست می‌دهد.

وی با بیان اینکه خودرو‌های داخلی نه باکیفیت هستند و نه قیمت مناسبی دارند، اضافه کرد: در سایر کشور‌ها خودرو‌های باکیفیت با شرایط مناسب به مردم تحویل داده می‌شود این در حالی است که مردم در ایران ناچارند ماه‌ها برای تحویل خودرو در صف بمانند و خودروی بی‌کیفیتی که قیمت‌های بالایی نیز دارند را با تاخیر تحویل بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: باید تصمیم اساسی برای ساماندهی این موضوع گرفته شود تا مردم بتوانند خودروی باکیفیت را با قیمت مناسب و بدون نیاز به اینکه ماه‌ها در صف انتظار بمانند، خریداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی