تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
ماشین کشتار تل‌آویو همچنان در حرکت است

گزارش نشریه آمریکایی از تاکتیک‌های جنگی اسرائیل

پس از کشتار و جنایت‌های اخیر ارتش اسرائیل در غزه و مناطق دیگر، نشریه «وال استریت ژورنال» مدعی شد که تل‌آویو از تاکتیک‌های جنگی نوار غزه علیه فلسطینیان در برخی از اردوگاه‌های پناهجویان در کرانه باختری استفاده می‌کند.

کد خبر: ۱۶۴۴۴۴
۱۸:۰۳ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

گزارش نشریه آمریکایی از تاکتیک‌های جنگی اسرائیل

دیدارنیوز: روزنامه «وال استریت ژورنال»، در گزارشی نوشت، تل‌آویو به استفاده از تاکتیک‌های جنگی نوار غزه علیه فلسطینیان در برخی از اردوگاه‌های پناهجویان در کرانه باختری متوسل شده است.

این روزنامه به نقل از یک مقام نظامی اسرائیل که نخواست نامش فاش شود گزارش داد، ارتش اسرائیل در بازه زمانی اکتبر تا مارس حدود ۴۰ حمله پهپادی در کرانه باختری انجام داده است.

به نقل از العربیه، این مقام افزود: «حملات پهپادی و عملیات نیروی زمینی با هدف قرار دادن شبه‌نظامیان، کرانه باختری را به جبهه جنگ دیگری در سرزمین‌های فلسطین تبدیل کرده است.»

او همچنین ادعا کرد که اسرائیل تقریبا روزانه حملات هوایی و زمینی را انجام می‌دهد و از قوانین انعطاف پذیرتری در اردوگاه‌ها از ۷ اکتبر پیروی کرده که منجر به ایجاد یک جبهه نبرد در کنار جنگ در غزه شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی