تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

حمله پهپادی اوکراین به تاسیسات انرژی روسیه

مقام‌های روسیه، امروز چهارشنبه از حمله پهپادی منتسب به اوکراین و وقوع آتش‌سوزی در تاسیسات انرژی منطقه اسمولنسک، خبر دادند.

کد خبر: ۱۶۴۳۷۷
۱۷:۳۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

حمله پهپادی اوکراین به تاسیسات انرژی روسیه

دیدارنیوز: مقام‌های محلی در روسیه، چهارشنبه پنجم اردیبهشت، از وقوع آتش‌سوزی در تاسیسات انرژی منطقه اسمولنسک، در پی حمله پهپادی منتسب به اوکراین، خبر دادند.

به نقل از العربیه، مقام‌های این کشور، همچنین در پی سقوط یک پهپاد در منطقه صنعتی لیپتسک در جنوب غربی روسیه، اقدام به تخلیه بخشی از این منطقه کردند.

واسیلی آنوخین، فرماندار منطقه اسمولنسک در غرب روسیه، با انتشار بیانیه‌ای در «تلگرام» گفت: «منطقه ما بار دیگر هدف حمله پهپاد‌های اوکراینی قرار گرفت که در نتیجه حمله دشمن به تاسیسات غیرنظامی سوخت و انرژی، آتش‌سوزی در مناطق اسمولنسک و یارتسوو رخ داد.»

مشخص نیست کدام تاسیسات در این منطقه دچار آتش‌سوزی شده که شامل پالایشگاه‌های بزرگ نفت نمی‌شود.

از سوی دیگر ایگور آرتامونوف، فرماندار لیپتسک در جنوب غربی روسیه، گفت یک پهپاد در یکی از بخش‌های صنعتی این منطقه سقوط کرده، اما خسارت جانی برجای نگذاشته است. مقامات محلی در اقدامی پیش گیرانه منطقه را تخلیه کردند.

مقام‌های اوکراینی به‌طور معمول درباره جزئیات حمله به داخل روسیه ابراز نظر نکرده، اما تاکید می‌کنند که نابودی زیرساخت‌های انرژی، ارتش و حمل و نقل در روسیه می‌تواند به تضعیف جنگ فراگیر مسکو در اوکراین منجر شود.

مقام‌های اوکراینی تاکید کرده‌اند نابودی زیرساخت‌های انرژی، نظامی و حمل و نقل روسیه می‌تواند به تضعیف جنگ فراگیر مسکو در اوکراین منجر شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی