تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
موسوی زاده:

وضعیت نامناسب فوتبال خوزستان در مجلس دوازدهم بررسی می‌شود

منتخب اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی گفت: این‌که چه بر سر فوتبال خوزستان آمده است که سه تیم آن در لیگ برتر قعرنشین هستند، باید واکاوی شود و نمی‌گذاریم مردم خوزستان و اهواز از بابت عملکرد ضعیف نمایندگان خود بیش از این نگران و ناراحت باشند.

کد خبر: ۱۶۴۳۰۵
۱۳:۴۸ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

سید محسن موسوی‌زاده اظهارکرد: سه تیم خوزستانی حاضر در لیگ برتر وضعیت خوبی ندارد و مردم نیز از این وضعیت ناراضی هستند. حق فوتبال خوزستان که همیشه تیم هایش شرایط خوبی داشته اند و به واسطه فولاد و استقلال خوزستان نیز قهرمانی در لیگ برتر و حضور در باشگاه های آسیا را تجربه کرده است، این نیست که اکنون سه تیم آن در قعر جدول قرار داشته باشند.

وی افزود: فوتبال خوزستان در گذشته شرایط خوبی داشت و باتوجه به استعدادهای فراوان خود، به سایر تیم ها نیز بازیکن صادر می‌کرد. در هر صورت وضعیت فعلی تیم های خوزستانی نگران کننده است و مطمئنا به محض ورود به مجلس، جلسات چاره اندیشی برای آینده فوتبال خوزستان با مسئولان این باشگاه‌ها و وزارت ورزش خواهیم داشت. قطعا کمک می کنیم و نمی‌گذاریم تیم های فوتبال استان تنها بمانند.

منتخب اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی گفت: تیم خوزستانی علاوه بر این که افتخار فوتبال استان بوده، افتخار فوتبال ایران نیز هستند اما همان طور که گفتم در جلساتی که خواهیم داشت، دلایل ضعف این سه تیم لیگ برتری و بی توجهی به این تیم ها بررسی خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه تیم خوزستانی قعرنشین هستند و اگر تیم نساجی که این روزهای شرایط خوبی پیدا کرده است، روند خوب خود را ادامه دهد و تیم های خوزستانی فکری برای بهبود وضعیت فعلی خود نکنند، ممکن است حتی دو تیم از خوزستان به لیگ یک سقوط کنند. در شرایط فعلی باید از سه تیم خوزستانی برای بقا حمایت همه جانبه صورت بگیرد تا در ادامه ضعف آن ها کالید شکافی شود.

موسوی‌زاده با بیان این که فوتبال در خوزستان علاقه مندان و هواداران زیادی دارد و بر همین اساس باید توجه ویژه ای به این رشته صورت بگیرد، عنوان کرد: یکی از مواردی که می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیر بسیاری داشته باشد، ورزش و به ویژه رشته فوتبال است. پس این که چه بر سر فوتبال خوزستان آمده است باید واکاوی شود و حتما این مهم را انجام می‌دهم و نمی گذاریم مردم خوزستان و اهواز از بابت عملکرد ضعیف نمایندگان خود بیش از این نگران و ناراحت باشند. نباید با تعلل و کم توجهی به نشاط مردم علاقه مند به فوتبال در استان خوزستان خللی وارد شود و همه باید دست به دست هم دهیم و به بازگشت فوتبال خوزستان به روزهای اوج خود کمک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با همیت و وحدتی که بین نمایندگان استان خوزستان در مجلس پیش رو وجود خواهد داشت، مردم علاقه مند به فوتبال مطمئن باشند که در مجلس دوازدهم ضمن بررسی وضعیت نامناسب فعلی، تصمیمات خوبی برای فوتبال و ورزش خوزستان گرفته خواهد شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی