تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.

بیماری نامشخص «ترانه»

نادره حکیم الهی، مادر ترانه علیدوستی، بازیگر سرشناس سینمای ایران، می‌گوید دخترش به یک بیماری با منشا نامشخص مبتلا شده است.

کد خبر: ۱۶۴۲۳۲
۱۱:۲۷ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

بیماری نامشخص «ترانه»

دیدارنیوز: مادر ترانه علیدوستی از ابتلای دخترش به یک «بیماری با منشا نامشخص» خبر داد.

نادره حکیم الهی در یک برنامه زنده اینستاگرامی شایعات در خصوص بیماری ترانه علیدوستی را تایید و تاکید کرد که دخترش به یک بیماری با منشا نامشخص مبتلا شده است.

پیش از این گزارش‌هایی در خصوص بیماری و بستری شدن این بازیگر سرشناس سینمای ایران منتشر شده بود.

حکیم الهی در ویدیویی در اینستاگرام در این رابطه گفت: «حال دخترم خوب نبود، اما حالا خوب است، برایش دعا کنید.»

او همچنین در ادامه می‌گوید: «بیماری سخت است، مخصوصا اگر منشا آن مشخص نباشد.» مادر ترانه علیدوستی البته در ادامه تاکید می‌کند که او هم مانند بسیاری نگران حال دخترش بوده، اما از نگرانی در آمده است. خانم حکیم الهی در عین حال چندین بار از طرفداران و کسانی که دخترش را دوست دارند، می‌خواهد که برای سلامتی او دعا کنند.

در ایران، اما روزنامه سینمایی «بانی فیلم» در وب سایت خود طی گزارشی خبر داده که ترانه علیدوستی در بیمارستان کسری بستری شده است. به گزارش این رسانه خانم علیدوستی سرگیجه و مشکلات کبدی داشته و تیم پزشکی با انجام آزمایش‌های مختلف در پی یافتن علت مشکلات پیش آمده هستند.

ترانه علیدوستی که با فیلم «من ترانه ۱۵ سال دارم» به سینمای ایران معرفی و به یکی از بازیگران سرشناس تبدیل شد در جریان اعتراضات سراسری جنبش «زن، زندگی، آزادی» مدتی دستگیر و در زندان اوین بازداشت بود. او پس از آزادی هم به دلیل عدم رعایت حجاب اجباری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ممنوع‌الکار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی