تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ تیم‌های عملیاتی در حال جستجو +ویدیو
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ تیم‌های عملیاتی در حال جستجو +ویدیو

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
فرمانده انتظامی استان خبر داد

دستگیری ۶۳ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در هرمزگان

با اعلام سردار علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان هرمزگان، ۶۳ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در این استان دستگیر شدند.

کد خبر: ۱۶۴۱۵۶
۲۰:۳۳ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

دستگیری ۶۳ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در هرمزگان

دیدارنیوز: با تلاش مأموران انتظامی استان هرمزگان در هفته گذشته ۶۳ قاچاقچی و خرده فروش مواد شناسایی و دستگیر شدند.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان (امروز یکم اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل پلیس بر کلیه محور‌های مواصلاتی، طرح پاکسازی نقاط آلوده به مدت یک هفته در استان اجرا شد.

وی افزود: مأموران انتظامی استان در اجرای این طرح ضمن شناسایی و توقیف ۸ دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق مواد مخدر، جمعا ۲۲۰ کیلو تریاک کشف و ضبط کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: در این طرح با تلاش همه جانبه صورت گرفته، ۱۳ قاچاقچی مواد مخدر، ۵۰ خرده فروش و توزیع کننده مواد شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر شدند.

سردار «علی اکبر جاویدان» با اشاره به جمع آوری ۲۴ معتاد متجاهر و بلامکان در اجرای این طرح، بیان داشت: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تأمین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق سامانه پاسخگوی ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر و تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی