تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
مسابقات گزینشی جام‌جهانی

احتمال لغو سفر ملی‌پوشان ووشو به چین

امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو، با تایید لغو پرواز هواپیمای چینی گفت: متاسفانه امروز (شنبه) شرکت چینی با صدور اطلاعیه‌ای از لغو پرواز‌های خود در روز یکشنبه خبر داد. پس از این اتفاق ما در تلاش هستیم از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کنیم تا ملی‌پوشان را به محل برگزاری مسابقات اعزام کنیم.

کد خبر: ۱۶۴۱۲۴
۱۱:۲۸ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

احتمال لغو سفر ملی‌پوشان ووشو به چین

دیدارنیوز: در ادامه لغو پرواز‌های اخیر رشته‌های ورزشی، احتمال دارد سفر تیم ملی ووشو به چین لغو شود.

در حالی که قرار بود تیم ملی ووشو ایران برای حضور در مسابقات گزینشی جام‌جهانی، ساعت ۲۲ فردا (۲ اردیبهشت ماه) با پرواز "چیاینا ایرویز" ابتدا به ارومچی و سپس به شانگ‌های محل برگزاری مسابقات اعزام شود، شرکت هواپیمایی چینی از لغو پرواز خود خبر داد.

این در حالی است که به دنبال سیل امارات و اتفاقات اخیر در منطقه خلیج فارس، تیم ملی جودو نیز از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هنگ‌کنگ بازماند و ملی‌پوشان کشتی نیز برای بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا دچار مشکل شدند.

امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو، با تایید لغو پرواز هواپیمای چینی عنوان کرد: متاسفانه امروز (شنبه - یک اردیبهشت ماه) شرکت چینی با صدور اطلاعیه‌ای از لغو پرواز‌های خود در روز یکشنبه خبر داد. پس از این اتفاق ما در تلاش هستیم از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کنیم تا ملی‌پوشان را به محل برگزاری مسابقات اعزام کنیم.

رقابت‌های گزینشی مسابقات جام‌جهانی ووشو از روز ۴ لغایت ۶ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی ووشو کشورمان پس از عدم صدور روادید برای حضور در مسابقات جام‌جهانی آمریکا به دنبال کسب سهمیه حضور در مسابقات جام‌جهانی از طریق این مسابقات بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی