تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا اعلام کرد

تجاوز دشمن با پاسخ مهلک مواجه می‌شود

امیر قادر رحیم‌زاده، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) هشدار داد که اگر دشمن تجاوزی داشته باشد، با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

کد خبر: ۱۶۳۸۹۲
۱۶:۴۴ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۳

تجاوز دشمن با پاسخ مهلک مواجه می‌شود

دیدارنیوز: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه کریدور‌ها کاملا باز شده و پرواز‌ها در حال انجام است، گفت: اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

امیر قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به حمله دیشب سپاه به رژیم صهیونیستی گفت: از همان ابتدا و قبل از شروع حمله، با نیروی هوافضای سپاه و سازمان هواپیمایی کشور هماهنگی و فضای کشور را تحت نظر داشتیم.

وی افزود: در این راستا در زمان حمله و کریدور‌ها را جابجا و به منطقه امن فرستادیم و الان کریدور‌ها کاملا باز شده و پرواز‌ها در حال انجام است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تاکید کرد: برای بعد از این هم آمادگی کامل داریم و قرارگاه با استفاده از همه ظرفیت‌های نیرو‌های مسلح آماده است تا آسمان ایران برای همه پرواز‌های خودی و پرواز‌های مجاز امن باشد.

رحیم زاده گفت: همچنین اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی