تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
حمله موشکی سپاه در پاسخ به حمله تروریستی تل‌آویو

اصابت موشک به پایگاه هوایی نوآتیم اسرائیل

ساعاتی پس از حمله ایران به اسرائیل، شبکه «المنار» به نقل از منابعی ویژه گزارش داد دست‌کم ۱۵ موشک مستقیما به پایگاه هوایی «نواتیم» اصابت کرده است.

کد خبر: ۱۶۳۸۶۳
۰۹:۴۹ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۳

اصابت موشک به پایگاه هوایی نوآتیم اسرائیل

دیدارنیوز: رسانه‌های ایران از جمله خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار از برخورد موشک به به پایگاه هوایی نواتیم واقع در جنوب اسرائیل خبر دادند.

شبکه «المنار» به نقل از منابعی ویژه گزارش داد دست‌کم ۱۵ موشک مستقیما به پایگاه هوایی «نواتیم» اصابت کرده است. براساس این گزارش، «پایگاه نواتیم به شدت آسیب دیده و امکان استفاده از آن وجود ندارد.»

در عین حال سخنگوی ارتش اسرائیل تایید کرد که تعدادی از موشک‌های بالستیک به این پایگاه هوایی اصابت کرده و صدمه وارده را «جزئی» اعلام کرد و به «ادامه کامل عملیات» در این پایگاه اشاره کرد.

ارتش اسرائیل پیش‌تر به ساکنان بلندی‌های جولان در نزدیک مرز با سوریه و لبنان، و همچنین ساکنان شهر‌های جنوبی نواتیم، دیمونا و ایلات اعلام کرده بود که در مکان‌های امن قرار گیرند. دیمونا مرکز اصلی تاسیسات هسته‌ای اسرائیل است و نواتیم نیز یک پایگاه هوایی بزرگ دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی