تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
به نظر می‌رسد این اقدام انتقام‌جویی قاچاقچیان بوده است

فاجعه در جنگل بهشهر با قطع ۷۰ درخت! +ویدیو

مسعود حبیبی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهشهر گفت: افراد ناشناسی اقدام به قطع بیش از ۷۰ اصله درخت در جنگل‌های بهشهر کردند!

کد خبر: ۱۶۳۷۵۱
۱۳:۱۹ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۳

فاجعه در جنگل بهشهر با  قطع ۷۰ درخت! +ویدیو

دیدارنیوز: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهشهر گفت: افراد ناشناسی اقدام به قطع بیش از ۷۰ اصله درخت در جنگل‌های بهشهر کردند.

به نقل از تسنیم، افراد ناشناسی با هدف نامعلوم بیش از ۷۰ اصله درخت جنگلی را در جاده جنگی بهشهر و گلوگاه در محدوده مسیر سرخ‌او و مهدیرجه قطع کردند.

مسعود حبیبی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری بهشهر اظهار داشت: این افراد ناشناس با قطع درختان و قرار دادن درختان قطع شده در مسیر ارتباطی جاده پاسند، مهدیرجه و سرخ او این مسیر‌ها را مسدود کردند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهشهر گفت: در محدوده جنگلی بهشهر بیش از ۷۰ اصله درخت از نوع توسکا با قدمت بالای ۵۰ تا ۶۰ سال قطع شد.

حبیبی با بیان اینکه به نظر می‌رسد قطع این درختان به دلیل انتقام جویی قاچاقچیان بوده است تاکید کرد: هم اکنون با ورود منابع طبیعی و مردم مسیر برخی روستا‌ها که از ساعت ۳ شب مسدود شده بود بازگشایی شده است، اما همچنان مسیر سرخ او و مهدیرجه مسدود است.

وی از مردم خواست از ترافیک در مسیر جنگلی خودداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی