تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

سپیده کاشانی و طاهر قدیریان آزاد شدند

سپیده کاشانی و طاهر قدیریان، دو فعال محیط زیستی ساعتی قبل از زندان اوین آزاد شدند. روز گذشته نیز هومن جوکار، همسر سپیده کاشانی به همراه نیلوفر بیانی، دیگر فعال محیط زیستی از زندان آزاد شده بودند.

کد خبر: ۱۶۳۷۱۲
۱۷:۱۷ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۳

سپیده کاشانی و طاهر قدیریان آزاد شدند

دیدارنیوز: سپیده کاشانی و طاهر قدیریان، دو فعال محیط زیستی از زندان اوین آزاد شدند.

این دو فعال محیط زیست، از سال ۹۶ به اتهام جاسوسی در ایران زندانی بودند و با نزدیک شدن به پایان دوران محکومیت‌شان، مشمول عفو شدند.

هومن جوکار، همسر سپیده کاشانی نیز مشمول «عفو عید فطر» شده بود و دیروز به همراه نیلوفر بیانی، دیگر فعال محیط زیستی از زندان آزاد شدند.

هومن جوکار، سپیده کاشانی، نیلوفر بیانی، طاهر قدیریان، مراد طاهباز، امیرحسین خالقی و سام رجبی هفت فعال محیط‌زیستی بودند که در سال ۱۳۹۶ بازداشت شدند.

مطلب مرتبط:

هومن جوکار و نیلوفر بیانی آزاد شدند

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی