تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
استاندار اعلام کرد

سیستان و بلوچستان در تولید برق به خودکفایی رسید

محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد در سالی که گذشت در حوزه تولید برق توانسته‌ایم به خودکفایی برسیم.

کد خبر: ۱۶۳۶۱۷
۰۹:۵۳ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۳

سیستان و بلوچستان در تولید برق به خودکفایی رسید

دیدارنیوز: استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در سالی که گذشت اقدامات خوبی در سیستان و بلوچستان انجام شده به طوری که در حوزه تولید برق توانسته‌ایم به خودکفایی برسیم.

محمد کرمی در نشست تبیین برنامه‌های اقتصادی سال که با حضور جمعی از فعالین اقتصادی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت، اظهار داشت: شاهدیم که امروز رژیم صهیونیستی در شرایط بحرانی قرار دارد و تلاش می‌کند منطقه را تحت کنترل خود درآورد.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: صهیونیست‌ها سال‌ها برای ایجاد اختلاف در منطقه بین مسلمانان تلاش می‌کند که البته هر بار شکستی سخت‌تر از گذشته را تجربه کرده است. شاهدیم که جوانان فلسطینی سال‌هاست که در محاصره به سر می‌برند، اما در این محدودیت‌ها توانسته‌اند تا حد زیادی به خود کفایی برسند.

وی خاطرنشان کرد: در سالی که گذشت اقدامات خوبی در استان سیستان و بلوچستان انجام شده طوری که در حوزه تولید برق توانسته‌ایم در استان به خودکفایی برسیم. ظرفیت‌های اقتصادی موجود در سیستان و بلوچستان بی‌نظیر است که در این راستا کریدور‌های ارتباطی برای استفاده از ظرفیت مرز فعال شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: در حوزه صادرات و واردات شاهد پیشرفت چشمگیری بودیم شهرک‌های تولیدی مشترکی با پاکستان طراحی شده است تا بتوانیم از بازار بی نظیر پاکستان استفاده کنیم.

کرمی با تاکید بر اینکه اقتصاد باید بر پایه تولید شکل بگیرد، تصریح کرد: مرز برای استان یک فرصت است در همین راستا اولویت صادرات با تولیدات داخل خود استان است. اقتصاد دیجیتال اهمیت فراوانی دارد که باید این مهم در استان با استفاده از شرکت‌های دانش بنیان توسعه یابد.

وی با بیان اینکه ما باید بتوانیم به عنوان مسئول از این ظرفیت‌های استان استفاده کنیم، گفت: ما محکم تصمیم می‌گیریم و تصمیمات را با دقت اجرا می‌کنیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی