تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

قالیباف: آمریکا در جنایات اسرائیل شریک است

محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در نشست مشترک نمایندگان و منتخبان مجلس با دولت گفت: آمریکا حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی می‌کند و در تمام جنایات این رژیم شریک است.

کد خبر: ۱۶۳۵۹۸
۱۹:۰۷ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۳

قالیباف: آمریکا در جنایات اسرائیل شریک است

دیدارنیوز: رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکست اسرائیل ترمیم نخواهد شد، گفت: آمریکا حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی می‌کند و در تمام جنایات این رژیم شریک است.

محمدباقر قالیباف عصر امروز در نشست مشترک نمایندگان و منتخبان مجلس شورای اسلامی با دولت در سالن اجلاس سران گفت: بدون شک عملیات طوفان الاقصی نقطه عطفی است و تحلیل‌های جهانی و منطقه‌ای به قبل و بعد از طوفان الاقصی تقسیم می‌شود؛ همان طور که مقام رهبری فرمودند هرگز این شکست برای رژیم صهیونیستی قابل ترمیم نیست.

وی اظهار کرد: آمریکا حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی می‌کند و در تمام جنایات این رژیم شریک است. خواسته رژیم صهیونستی این است که شکست را به هر طریقی جبران کند، اما بعد از گذشت ۶ دشمن به ابتدایی‌ترین خواسته هایش نرسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی