تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
سخنگوی دولت و تیم اقتصادی کجا هستند؟

قطار سقوط ریال؛ دلار ۶۴ هزار تومانی در دولت رئیسی!

در شرایطی که دولت ابراهیم رئیسی شعار‌ها و وعده‌های زیادی در زمان انتخابات برای بهبود وضعیت اقتصادی و .. داده بود، این روز‌ها بازار ایران شاهد بی‌ثباتی و افزایش شدید قیمت‌هاست؛ از جمله دلاری که در زمان رئیسی به ۶۴ هزار تومان رسیده و سکه‌ای که از مرز ۴۶ میلیون تومان عبور کرده!

کد خبر: ۱۶۳۴۷۰
۱۰:۳۴ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۳

قطار سقوط ریال؛ دلار ۶۴ هزار تومانی در دولت رئیسی!

دیدارنیوز _ سرویس اقتصادی: سقوط ارزش پول ملی در دولت سید ابراهیم رئیسی با شدت زیاد ادامه دارد و آقایان در دولت شعارهای خودشان را فراموش کرده و به رسانه‌ها می‌گویند دستاوردهای ما را منتشر کنید! چه دستاوردی بدتر از این؟

افزایش شدید قیمت دلار در روزهای ابتدایی سال جدید در حالی که حقوق کارگران زیر تورم باقی مانده، نگرانی‌هایی زیادی در پی داشته است و از حالا باید در انتظار گرانی در بازار مسکن و .. به بهانه بالا رفتن نرخ ارز بود!

دلار ۶۴ هزار تومانی در دولت سیزدهم باعث شده تا یک کارشناس اقتصادی به بانک مرکزی کنایه بزند.

سیامک قاسمی کارشناس و تحلیل گر اقتصادی با اشاره به دلار ۶۴ هزار تومانی نوشت: «دلار ۶۴ هزار تومان، کسی از بانک مرکزی خبر داره؟ بچه‌ها برگشتند یا هنوز توی راه برگشت به تهران توی ترافیک گیر کردند؟ بازارساز در این شرایط باید اقتدار اقتصادی خودش را نشان بده، نه اینکه بره توی خفا و صداش در نیاد.»

قطار سقوط ریال؛ دلار ۶۴ هزار تومانی در دولت رئیسی!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی