تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

داورزنی: والیبال چاره‌ای جز انتخاب پائز نداشت/ همه باید کمک کنیم

رئیس سابق فدراسیون والیبال گفت: همه باید به والیبال کمک کنیم تا نواقص رفع شده و این رشته موفق باشد.

کد خبر: ۱۶۳۴۴۳
۱۲:۵۴ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۳

 داورزنی: والیبال چاره‌ای جز انتخاب پائز نداشت/ همه باید کمک کنیم


دیدارنیوز: محمدرضا داورزنی در مورد انتخاب پائز برزیلی - فرانسوی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال اظهار کرد: ما همیشه در خدمت والیبال هستیم، اما اکنون سکاندار آقای نقوی است و در مورد والیبال از او بپرسید.

وی افزود: زمانی هست که شما می‌خواهید یک مربی با قابلیت‌های بالاتری را پیدا کنید. اگر باشد و بتواند بیاید می‌شود در موردش صحبت کرد، اما زمانی هست که فدراسیون چاره‌ای جز این ندارد. وقتی فردی که قابلیت و توانایی دارد و می‌تواند بیاید، دیگر انتخاب انجام شده و صحبتی درباره آن نمی‌شود کرد.

وی در خصوص اینکه آیا در آینده نیز به رییس فدراسیون والیبال کمک خواهد کرد گفت: ما حتما و همیشه به والیبال کمک خواهیم کرد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا در پیش از انتخابات نیز از تقوی حمایت کرده است گفت: ما از والیبال حمایت می‌کنیم. برای والیبال نزدیک به سه دهه است که زحمت کشیده شده تا به اینجا رسیده است. همه باید به این رشته کمک کنیم تا در این مسیر بتواند نواقص را برطرف کند و موفق شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی