تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...

ترقی: پاسخ به صهیونیست‌ها، هوشمندانه خواهد بود

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: پاسخ ما به جنایت صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران هم قاطع است تا تن نیمه‌جان این رژیم، به مرگ نهایی نزدیک‌تر شود و هم فرصتی در اختیارشان قرار نگیرد تا مفری برای خروج از وضعیت فعلی خود پیدا کنند.

کد خبر: ۱۶۳۴۲۶
۰۸:۵۵ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۳

ترقی: پاسخ به صهیونیست‌ها، هوشمندانه خواهد بود

 

دیدارنیوز: عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: پاسخ ما به جنایت صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران هم قاطع است تا تن نیمه‌جان این رژیم، به مرگ نهایی نزدیک‌تر شود و هم فرصتی در اختیارشان قرار نگیرد تا مفری برای خروج از وضعیت فعلی خود پیدا کنند.

حمیدرضا ترقی با اشاره به اقدام تروریستی و جنایت جنگی نظامیان صهیونیست در حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، اظهار کرد: اقدام غیرقانونی و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در حمله به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، همانند جنایات جنگی آنان در غزه، هم از سوی تمامی مراجع بین‌المللی محکوم شد و هم کشور‌های مختلف با موضع‌گیری‌های خود این اقدام تروریستی را محکوم کردند.

وی افزود: در شرایط کنونی منطقه، ریشه این اقدام صهیونیست‌ها به وضعیت آنان در جنگ غزه بازمی‌گردد که کاملاً مغلوب شده‌اند، به اهداف خود در جنگ نرسیدند، متحمل خسارات جانی و مالی بی‌سابقه شدند و اکنون در موقعیتی قرار گرفتند که هم در حال پذیرش آتش‌بس هستند، هم مراحل اضمحلال را پشت سر می‌گذارند، هم پاسخی برای داخل ندارند و از درون در حال فروپاشی هستند و هم شکست‌شان پیش چشم جهانیان آشکار شده است.

عضو حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: با توجه به این شرایط، باید طوری عمل کرد که این اقدام تلافی‌جویانه، فرصتی برای صهیونیست‌ها پدید نیاورد که ورق افکار عمومی جهان را به نفع خود بازگرداند. البته محاسبات ما بسیار دقیق خواهد بود و شورای عالی امنیت ملی هم به همگی موارد لازم توجه کافی دارد و پیام رهبری انقلاب به‌عنوان فرمانده کل قوا نیز نشان می‌دهد قطعاً تصمیم به انتقام جدی است.

ترقی تاکید کرد: چنین اقدام جنایتکارانه‌ای برای افکار عمومی جهان سند محکمی است تا کشوری که به ساختمان کنسولگری‌اش حمله شده، حق قانونی داشته باشد که این اقدام را پاسخ دهد. در عین حال معتقدم پاسخ ما به این جنایت هم قاطع خواهد بود تا تن نیمه‌جان رژیم صهیونیستی را یک ضربه به مرگ نهایی نزدیکتر کند و هم فرصتی در اختیار این رژیم قرار نگیرد تا مفری برای خروج از وضعیت فعلی خود پیدا کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی