تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
همه ملت‌ها و دولت‌ها باید به یاری ملت فلسطین بشتابند

کنعانی: سال ۱۴۰۲، سال پررونقی در مناسبات خارجی ایران بود

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه همه ملت‌ها و دولت‌ها باید به یاری ملت فلسطین بشتابند، گفت: سال ۱۴۰۲ سال پررونقی در مناسبات خارجی جمهوری اسلامی ایران بود.

کد خبر: ۱۶۳۳۳۵
۱۳:۳۱ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۳

کنعانی: همه باید به یاری ملت فلسطین بشتابند

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید کرد که وظیفه همه ملت‌ها و دولت‌هاست که به یاری ملت مظلوم فلسطین بشتابند.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه در آیین تکریم پرچم در روز جمهوری اسلامی ایران گفت: ملت بزرگ ایران که در پیروزی انقلاب باشکوه اسلامی ایران با تمام وجود در میادین، خیابان‌ها و شهر‌ها و روستا‌ها با حرکت انقلابی خود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت رهبری امام راحل و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران در روز ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ به پیروزی رساندند.

وی افزود: دقیقا پس از حدود پنجاه روز از پیروزی انقلاب پرشکوه ایران با حضور در اولین رفراندوم و رای گیری، پای صندوق‌های رای با رای قاطبه خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان نظام سیاسی رای دادند و پس از مشارکت خود در پیروزی انقلاب در روز ۱۲ فروردین نیز با رای خود نظام ایران را به طور قانونی پایه گزاری و اقامه کردند و از آن روز تاکنون ملت سرفراز ایران با حضور متمادی پای صندوق‌های رای، نقش مستقیم خود در حفظ، استمرار و پیروزی‌های درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ایفا کردند.

کنعانی اظهار داشت: ما مفتخریم که در طول ۴۵ ساله گذشته انقلاب اسلامی تاکنون صفحات درخشانی را ملت بزرگ ایران رقم زدند. دستاورد‌های عظیم ایران در میادین مختلف برکسی پوشیده نیست و ملت بزرگ ایران عزم مشترک دارند که در تداوم اهتزاز و افتخارآفرینی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان پابه پای هم ایفای نقش کنند و روز به روز بر صفحات درخشان کشور بیفزایند.

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه ۴۵ سال پرشکوه را پشت سر گذاشتیم، گفت: سال ۱۴۰۲ هم سال پررونقی در مناسبات خارجی جمهوری اسلامی ایران بود. پیشرفت‌های بسیار خوبی را در توسعه روابط خارجی با کشور‌های مختلف و همچنین حضور و مشارکت در مجامع بین المللی و سازوکار‌های چندجانبه داشتیم.

وی تصریح کرد: ایران عزم آن دارد که در سال جدید هم با اراده جدی روابط خودش را با کشور‌هایی که مایل هستند در چارچوب منافع مشترک و احترام متقابل روابطشان با ایران را توسعه دهند، گسترش دهد.

کنعانی همچنین در خصوص اوضاع فلسطین اظهار داشت: ایام دردناکی در تاریخ فلسطین است و روز‌های سختی را شاهدیم. این یک مسئولیت بین‌المللی برای همه ملت‌ها و دولت‌ها و مجامع بین المللی است که ماشین کشتار و جنایت رژیم غاصب صهیونیستی را به فوریت متوقف کنند و به یاری ملت مظلوم فلسطین بشتابند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی