تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
مسابقات هاکی قهرمانی آسیا

درخشش زنان روی یخ؛ یک قدم تا قهرمانی

تیم ملی هاکی روی یخ زنان کشورمان در ادامه درخشش خود در مسابقات قهرمانی آسیا، اجازه نفس کشیدن به هند را نداد و ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید.

کد خبر: ۱۶۳۲۷۱
۱۰:۳۹ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۳

درخشش زنان روی یخ؛ یک قدم تا قهرمانی

دیدارنیوز: تیم ملی هاکی روی یخ دختران کشورمان به سومین پیروزی در مسابقات قهرمانی آسیا این بار مقابل هند دست پیدا کرد.

به نقل از رسانه فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی، در ادامه مسابقات هاکی روی یخ زنان آسیا در شهر بیشکک قرقیزستان، تیم ملی هاکی روی یخ دختران ایران به مصاف هند رفت و حریف خود را با نتیجه پر گل ۱۰ بر صفر شکست داد.

نمایندگان کشورمان پیش از این مقابل امارات و قرقیزستان پیروز شده بودند. چهارمین و آخرین دیدار تیم ایران شنبه اول فروردین برگزار می‌شود و ایران در حالی به دیدار فیلیپین می‌رود که فیلیپین نیز همانند ایران هر سه مسابقه خود را با برد پشت سر گذاشته است.

این برای دومین بار است که تیم هاکی روی یخ زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کند. در دوره گذشته در سال ۲۰۲۳ ایران پس از تایلند، نایب‌قهرمان شده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی