تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.

هوای تهران؛ بارش باران، وزش باد شدید و برف در ارتفاعات

وضعیت جوی استان تهران برای امروز تا صبح فردا (۶ تا ۷ فروردین) با فعالیت سامانه بارشی، آسمان ابری همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در ارتفاعات بارش باران و برف، گاهی رگبار شدید، رخداد مه و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۶۳۱۱۱
۱۳:۵۰ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳

بارش باران و وزش باد شدید در پایتخت

دیدارنیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان طی امروز تا صبح فردا (۶ تا ۷ فروردین) خبر داد.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های همدیدی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز تا صبح فردا (۶ تا ۷ فروردین) با فعالیت سامانه بارشی، آسمان ابری همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در ارتفاعات بارش باران و برف، گاهی رگبار شدید، رخداد مه و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

همچنین از فردا (۷ فروردین) تا روز پنج‌شنبه (۹ فروردین) پدیده غالب به ویژه در نیمه جنوبی، مناطق غربی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات وزش باد شدید مورد انتظار است.

برای روز چهارشنبه تا روز جمعه (۸ تا ۱۰ فروردین) با عبور موجی ضعیف به ویژه در نیمه شمالی استان در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق و وزش باد شدید، در ارتفاعات بارش باران و برف و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ دور از انتظار نیست.

برای امروز نیز کاهش محسوس دما و از فردا افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (۷ فروردین ماه) صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه (۸ فروردین ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید، گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق این گزارش، ایستگاه فرودگاه امام خمینی با بیشینه دمای ۲۳ و کمیته دمای ۱۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران و ایستگاه توچال با بیشینه ۵- و کمینه ۶- سردترین نقطه تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته میزان بارندگی در ایستگاه فرودگاه مهرآباد ۴.۴ میلی‌متر، چیتگر ۴.۶ میلی‌متر، ایستگاه ژئوفیزیک- تهران ۵.۸ میلی‌متر، ایستگاه شمیرانات- اقدسیه ۷.۸ میلی‌متر، ایستگاه فرودگاه امام خمینی ۲.۴ میلی‌متر، ایستگاه فیروزکوه آلودگی- امین‌آباد ۵.۱ میلی‌متر، میگون ۲۱.۷ میلی‌متر، آبعلی ۳ میلی‌متر، دماوند ۰.۲ میلی‌متر، شرق تهران ۲.۷ میلی‌متر، شهریار ۲ میلی‌متر، فیروزکوه ۱.۵ میلی‌متر و لواسان ۴.۲ میلی‌متر بوده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی