تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

اتفاق عجیب در لیگ جوانان؛ حمله با اسپری فلفل! +ویدیو

در رقابت‌های لیگ جوانان فوتبال ایران اتفاق عجیب و تاسف‌آوری رخ داده است؛ گفته می‌شود در جریان دیدار ایمان سبز شیراز و نساجی مازندران، فردی از تیم ایمان سبز به سمت بازیکنان نساجی اسپری فلفل می‌زند و باعث مسمومیت نفرات این تیم می‌شود!

کد خبر: ۱۶۲۹۱۱
۱۸:۰۶ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

اتفاق عجیب در لیگ جوانان؛ حمله با اسپری فلفل! +ویدیو

دیدارنیوز: تیم فوتبال جوانان نساجی روز دوشنبه ۲۸ اسفند در رقابت‌های لیگ جوانان رو در روی تیم ایمان سبز شیراز قرار گرفت که این بازی با پنالتی دقایق آخر نماینده استان فارس با یک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید، اما این بازی با حاشیه‌هایی از جمله مسمومیت بازیکنان تیم مهمان همراه بود.

رسانه نساجی مازندران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پس از گل شدن ضربه پنالتی، بازیکنان و اعضای تیم نساجی به داور بابت اعلام دقایق زیاد وقت اضافه اعتراض کردند که در این بین فردی از تیم ایمان سبز به سمت بازیکنان نساجی اسپری فلفل می‌زند و باعث مسمومیت نفرات این تیم می‌شود.

پس از بروز چنین حادثه‌ای برای بازیکنان جوان تیم نساجی به دستور رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی حضور تیم‌های پایه این باشگاه در لیگ‌های کشوری به حالت تعلیق درآمد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی