تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
در حضور ادگار داویدز در تلویزیون ایران رقم خورد

آبروریزی با عینک دودی! +ویدیو

در ویژه برنامه تلویزیونی شبکه سه صدا و سیما که با اجرای محمدحسین میثاقی همراه بود، ادگار داویدز ستاره سابق فوتبال هلند هنگام گرفتن یک عینک دودی هدیه خطاب به مجریان این برنامه گفت: فکر کنم این عینک قبلا چند بار استفاده شده و واقعا حق من این بود که جنس دست دوم هدیه بگیرم. نگاه کنید دماغگیرهایش همه کج و کوله است!

کد خبر: ۱۶۲۹۰۱
۱۳:۴۲ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

آبروریزی با عینک دودی! +ویدیو

دیدارنیوز: ادگار داویدز در ویژه برنامه تلویزیونی شبکه صدا و سیما واکنش جالبی به هدیه عجیب محمدحسین میثاقی نشان داد.

ادگار داویدز اسطوره فوتبال هلند که روز گذشته در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حضور پیدا کرده بود بعد از دیدار با امیر قلعه‌نویی و ملی‌پوشان به ویژه برنامه نوروزی شبکه ۳ صداوسیما رفت.

در قسمتی از این برنامه محمدحسین میثاقی اعلام کرد که یکی از آیکون‌های داویدز در زمان بازی عینکی بود که به چشم می‌زد و با آن معروف شد بود و حالا ما هم یک عینک ریبون به عنوان هدیه برای داویدز در نظر گرفتیم.

پس از اینکه میثاقی عینک را به داویدز هدیه داد اسطوره هلندی با دیدن این عینک گفت: فکر کنم این عینک قبلا چند بار استفاده شده و واقعا حق من این بود که جنس دست دوم هدیه بگیرم. نگاه کنید دماغگیرهایش همه کج و کوله است!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی