تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
حقوق همه بازنشستگان تا قبل از نوروز باید پرداخت شود

موسوی: داستان سال گذشته فرهنگیان برای بازنشستگان تکرار نشود

نظام‌الدین موسوی، عضو هیات‌ رئیسه مجلس از واریز نشدن حقوق اسفند ماه جمعی از بازنشستگان توسط صندوق بازنشستگی کشوری انتقاد کرد و گفت: مبادا داستان سال گذشته فرهنگیان برای بازنشستگان صندوق کشوری هم تکرار شود که این شرایط به هیچ‌وجه موردقبول دولت و مجلس نیست.

کد خبر: ۱۶۲۸۷۴
۲۲:۰۳ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

موسوی: داستان سال گذشته فرهنگیان برای بازنشستگان تکرار نشود

دیدارنیوز: سید نظام‌الدین موسوی عضو هیات‌رئیسه مجلس از واریز نشدن حقوق اسفند ماه جمعی از بازنشستگان توسط صندوق بازنشستگی کشوری انتقاد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عدم پرداخت حقوق برخی از بازنشستگان تا ۲۸ اسفند که آخرین روز کاری سال ۱۴۰۲ است، گفت: اصلا قابل‌قبول نیست که حقوق گروهی از بازنشستگان آن‌هم در حالی‌که به آخرین روز سال رسیده‌ایم و در آستانه عید نوروز هستیم، پرداخت نشده است.

موسوی افزود: پرداخت حقوق بازنشستگان از وظایف اصلی صندوق بازنشستگی کشوری است که باید تدابیر لازم برای تامین منابع و پرداخت به‌موقع حقوق بازنشستگان اندیشیده شود تا این قشر ارزشمند در امور معیشتی خود دچار مشکل نشوند.

موسوی تصریح کرد: امیدوارم تا فردا (سه‌شنبه، ۲۹ اسفند) مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در اقدامی عاجل، حقوق این عزیزان را به حساب‌شان واریز کند تا مبادا داستان سال گذشته فرهنگیان برای بازنشستگان صندوق کشوری هم تکرار شود که این شرایط به هیچ‌وجه موردقبول دولت و مجلس نیست.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی