تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
در ایذه رخ داد

تیراندازی در مراسم عروسی ۱۳ مجروح برجای گذاشت

رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی، بار دیگر در کشورمان حادثه‌آفرین شد و در شهرستان ایذه استان خوزستان ۱۳ مجروح برجای گذاشت.

کد خبر: ۱۶۲۸۷۲
۲۱:۲۷ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

تیراندازی در مراسم عروسی ۱۳ مجروح برجای گذاشت

دیدارنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از مجروح شدن ۱۳ نفر بر اثر رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی خبر داد.

سرهنگ رمضان گوروئی اظهار کرد: شب گذشته (۲۷ اسفندماه) در جشن عروسی در یکی از تالار‌های نزدیک شهر، یکی از حاضران با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی هوایی کرد. بر اثر این حادثه ۱۳ نفر از حاضران در این مراسم عروسی به صورت سطحی مجروح شدند که به بیمارستان اعزام شدند و همگی به جز یک نفر پس از درمان، مرخص شدند.

وی ادامه داد: در پی وقوع این حادثه با هماهنگی دستگاه قضایی فرد تیرانداز و برگزارکنندگان مراسم دستگیر و ضمن توقیف سلاح مورد استفاده شده، تالار عروسی مهر و موم شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه گفت: پلیس با افرادی که در مراسم‌های عزا و شادی اقدام به تیراندازی می‌کنند و جان شهروندان را به خطر می‌اندازند، قاطعانه برخورد می‌کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی