تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
از افطاری ساده تا جشن‌های ویژه کودکان

ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی در برج میلاد

حیدری، مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی در این برج گفت: جشنواره نوروز از ۲۸ اسفند تا ۱۰ فروردین ماه و جشنواره رمضانی تا پایان ماه مبارک رمضان (۲۳ فروردین ماه) ادامه خواهد داشت.

کد خبر: ۱۶۲۸۶۱
۱۷:۵۸ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی در برج میلاد

دیدارنیوز: مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی برج میلاد، گفت: امسال برج میلاد به استقبال دو بهار طبیعت و بهار رمضان می‌رود و این مجموعه از ساعت ۱۰ الی ۲ بامداد میزبان شهروندان و مسافران نوروزی است.

به نقل از رسانه برج میلاد، عباس حیدری با بیان این مطلب افزود: با توجه به تلاقی ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، مجموعه برج میلاد علاوه بر اینکه میزبان مسافران نوروزی پایتخت است، ویژه برنامه‌های گسترده‌ای را برای شهروندان به مناسبت ماه مبارک رمضان درنظر گرفته است که تا پاسی از شب این برنامه‌ها در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ساعت بازدید از برج میلاد برای بازدیدکنندگان ۱۰ الی ۲۳ است، اما ویژه برنامه‌های رمضانی و شاد گروه‌های هنری تا ساعت ۲ بامداد در مجموعه ادامه خواهد داشت که در ساعات پس از افطار شهروندان در کنار خانواده‌های خود، لحظات خوش و ماندگاری از نوروز ۱۴۰۳ را در برج میلاد تهران ثبت کنند.

مدیرعامل برج میلاد تصریح کرد: جشنواره نوروز از ۲۸ اسفند تا ۱۰ فروردین ماه و جشنواره رمضانی تا پایان ماه مبارک رمضان (۲۳ فروردین ماه) ادامه خواهد داشت.

حیدری در تشریح برنامه‌های نوروزی برج میلاد گفت: فضاسازی‌های محوطه برج میلاد متناسب با ایام نوروز و ماه مبارک رمضان انجام شده است. همچنین نمایشگاه آداب و رسوم ایرانی و نمایش صنایع دستی و سوغات شهر‌های ایران تا پایان ماه مبارک رمضان در آبراه شرقی و غربی، محوطه برج میلاد برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان علاوه بر آشنایی با آداب و رسوم شهر‌های مختلف ایران، می‌توانند از این غرفه‌ها، سوغات و صنایع دستی هر شهری را تهیه کنند.

مدیرعامل برج میلاد با بیان اینکه کنسرت‌های نوروزی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران تا هشتم فروردین ماه نیز ادامه دارد، گفت: در ایام نوروز ۵ کنسرت در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود که طرفداران بهنام بانی، آرون افشار، احسان یاسین، سهراب پاکزاد و آرش و مسیح در این ایام می‌توانند به کنسرت هایشان در برج میلاد بیایند.

وی ادامه داد: سوم فروردین کنسرت بهنام بانی، ۴ فروردین آرون افشار، ۵ و ۶ فروردین احسان یاسین، ۷ فروردین سهراب پاکزاد و ۸ فروردین آرش و مسیح در دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران کنسرت خواهند داشت.

به گفته مدیرعامل برج میلاد، این جشنواره به روال سال‌های گذشته محفلی خانوادگی است که برای همه گروه‌های سنی، برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده که از جمله آن می‌توان به راه‌اندازی غرفه بازی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد. مدیرعامل برج میلاد با اشاره به همزمانی ایام نوروز و ماه پربرکت رمضان گفت: ما در شرایطی به استقبال نوروز می‌رویم که ماه پر فیض رمضان آغاز شده است و بر این اساس چایخانه برای پذیرایی از روزه داران در قالب افطاری ساده برای بازدیدکنندگان در محوطه برج برپا می‌شود.

حیدری با بیان اینکه جشنواره رمضانی برج میلاد تا ساعت ۲ بامداد میزبان شهروندان و علاقه‌مندان است، تصریح کرد: برپایی استیج‌های هنری و شاد، جنگ‌های نوروزی کودک در محوطه، حضور تن پوش‌های عروسکی از دیگر برنامه‌های مجموعه برج میلاد است.

به گفته مدیرعامل برج میلاد، جشنواره رمضانی برج میلاد در شب‌های قدر در تاریخ‌های ۱۰،۱۲ و ۱۴ فروردین تا ساعت ۱۷ میزبان شهروندان است. همچنین این مجموعه در روز ۱۳ فروردین ماه که مصادف با شهادت حضرت علی (ع) است، تعطیل خواهد بود.

ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی در برج میلاد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی