تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت

کنعانی: اسرائیل آینده را برای همیشه باخت

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات اخیر یک سرتیپ بازنشسته ارتش اسرائیل در مورد جنگ غزه نوشت: اسرائیل فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، آینده را نیز برای همیشه باخت.

کد خبر: ۱۶۲۸۲۱
۱۱:۲۵ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

کنعانی: اسرائیل آینده را باخت

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، آینده را نیز برای همیشه باخت.

ناصر کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس در مطلبی با اشاره به اظهارات اخیر یک سرتیپ بازنشسته ارتش اسرائیل در مورد جنگ غزه نوشت: «اسحاق بریک، سرتیپ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی در مقاله‌ای در روزنامه «معاریو» اعلام کرده است که نمی‌توان برای مدت طولانی به مردم دروغ گفت... ما جنگ با حماس را باختیم، همانطور که متحدان خود در جهان را نیز از دست دادیم... هدف نابودی کامل حماس از لیست برنامه‌ها از میان برداشته شد و ما اسرا را نیز باز پس نگرفتیم...»

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، «آینده» را نیز برای همیشه باخت. رژیم صهیونیستی جایگاهی نزد افکار عمومی جهان نخواهد داشت، این رژیم جعلی ۳۱ هزار انسان شامل ۲۲ هزار زن و کودک را طی ۵ ماه در نوار غزه کشت، اما با کشتن هر انسان فلسطینی، مسئله فلسطین زنده‌تر شد و جای خود را در جهان و افکار عمومی دنیا بیش از قبل بازیافت.

وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی و حامیانش بدانند و می‌دانند که نه در مقابل حماس، بلکه در برابر ملتی تاریخی، اصیل و ریشه‌دار به نام فلسطین ایستاده‌اند و بی تردید آینده از آنِ فلسطین و ننگ و بدنامی ابدی از آنِ رژیم اسرائیل است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی