تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
موسوی، نماینده مجلس مطرح کرد

حضور بی‌نظیر مردم دشمنان را مایوس کرد

کاظم موسوی، نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی می‌گوید که حضور بی نظیر مردم پای صندوق‌های رای دشمنان را مایوس کرده است.

کد خبر: ۱۶۲۶۸۵
۰۹:۱۰ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

حضور بی‌نظیر مردم دشمنان را مایوس کرد

دیدارنیوز: یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت‌های مکرر دشمنان برای تحریم انتخابات ۱۴۰۲ توسط مردم اظهار کرد: با وجود امکاناتی که دشمن برای کوبیدن ایران و کم رنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای در اختیار رسانه‌های خود قرار داده بود، مردم در روز ۱۱ اسفند لبیک گویان به فرمان حضرت آقا، پای صندوق‌های رای حضور یافتند و این حضور بی نظیر بود.

سید کاظم موسوی، با اشاره به مشارکت بیش از ۴۰ درصدی مردم در انتخابات ۱۱ اسفند و مواجهه راهبرد دعوت مردم به تحریم انتخابات با شکست با بیان اینکه «به لطف خدا دشمنان مایوس شدند»، تاکید کرد: با وجود توطئه‌های مضاعف دشمنان توفیق شد که مردم ایران در مقابل دشمنان و یاوه گویان ایستادند.

وی گفت: با وجود امکاناتی که دشمن برای کوبیدن ایران و کم رنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای در اختیار رسانه‌های خود قرار داده بود، مردم در روز ۱۱ اسفند لبیک گویان به فرمان حضرت آقا، پای صندوق‌های رای حضور یافتند و این حضور بی نظیر بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی