تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ سفر «اردوغان» به مشهد تکذیب شد
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ سفر «اردوغان» به مشهد تکذیب شد

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
مدیر مسوول روزنامه از دلایل تعطیلی می‌گوید

آفتاب یزد تعطیل می‌شود؛ «مسوولان پاسخگو نبودند»

منصور مضفری، مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد از تعطیلی این روزنامه در سال جدید خبر داد و در بیان دلایل آن گفت: ناپاسخگویی‌ها باعث ناامیدی در جامعه، بی اعتمادی به رسانه و خارج شدن مرجعیت رسانه از کشور می‌شود. از جمله ویژگی‌های رسانه موثر بودن آن برای جامعه است، وقتی با وجود این همه هشدار و گزارش‌هایی که برای مدیران و وزیران فرستادیم و پاسخی دریافت نکردیم یعنی موثر نبودیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم روزنامه آفتاب یزد را تعطیل کنیم تا شرمنده مردم و شهدا در آن دنیا نباشیم.

کد خبر: ۱۶۲۶۶۵
۰۹:۲۷ - ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

آفتاب یزد تعطیل می‌شود؛ «مسوولان پاسخگو نبودند»

دیدارنیوز: مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد از تعطیلی این روزنامه در سال جدید خبر داد و گفت: رسانه باید موثر باشد، وقتی با وجود هشدار‌ها و گزارش‌هایی که برای مدیران و وزیران فرستادیم و پاسخی دریافت نکردیم یعنی موثر نبودیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم روزنامه آفتاب یزد را تعطیل کنیم تا شرمنده مردم و شهدا در آن دنیا نباشیم.

منصور مضفری، مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد در گفتگو با شفقنا، از تعطیلی این روزنامه در سال جدید خبر داد و در بیان دلایل آن گفت: در سال ۱۴۰۲ چندین مطالبه مردمی را با وزیران و مدیران مطرح کردیم و بعضاً به تخلفاتی اشاره کردیم که در برخی از نهاد‌ها صورت می‌گیرد. از جمله؛ انحراف در بخشی از نهضت ملی مسکن، تجاوز به عرصه‌های منابع ملی و دولتی، آلودگی‌های محیط زیستی توسط شرکت‌های معدنی بزرگ، لاکچری سازی در نهضت ملی مسکن، چای سنواتی، سرمایه گذاری‌های دو خودروساز در خارج از کشور، سرنوشت این سرمایه گذاری‌ها و… که هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

او ادامه می‌دهد: علیرغم عدم پاسخگویی مدیران و وزیران، ما همه گزارش‌ها را به معاون اول رئیس جمهور فرستادیم و رونوشتی هم برای دادستان کل کشور ارسال کردیم. در این میان معاون اول رئیس جمهور به وزیران نامه داد که باید پاسخگو باشند، ولی متاسفانه پاسخی ندیدم.

آفتاب یزد تعطیل می‌شود؛ «مسوولان پاسخگو نبودند»

مظفری تاکید می‌کند: ناپاسخگویی‌ها باعث ناامیدی در جامعه، بی اعتمادی به رسانه و خارج شدن مرجعیت رسانه از کشور می‌شود. از جمله ویژگی‌های رسانه موثر بودن آن برای جامعه است، وقتی با وجود این همه هشدار و گزارش‌هایی که برای مدیران و وزیران فرستادیم و پاسخی دریافت نکردیم یعنی موثر نبودیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم روزنامه آفتاب یزد را تعطیل کنیم تا شرمنده مردم و شهدا در آن دنیا نباشیم. به همین دلیل از سال آینده تصمیمی برای انتشار دوباره روزنامه نداریم و ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آخرین نسخه آفتاب یزد منتشر می‌شود.

رئیس جمهور در جلسه دیدار با مدیران رسانه‌ها در واکنش به گلایه‌های مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد، از مدیران و وزیران درخواست کرد تا پاسخگوی رسانه‌ها باشند و خطاب به مدیر مسئول آفتاب یزد تاکید کرد که رسانه نباید تعطیل شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی